18row
Last Live 2 years ago
Followers · 12
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
21 yaşındayım,21 yıldır oyun oynuyorum

Botlara karşı üstünlük sağlayabilirim,yapay zekadan çok daha zeki olduğum 1998 senesinde pubg turnuvasında kanıtlandı,teke tekte her oyunda normal insanlara karşı kaybedebilirim.

Pubg'de araba sürerken kendimi çok iyi hissediyorum ama bugyde arkada oturmaktan nefret ediyorum.

Lol'de SUP'um,karşı tarafın jung baskınlarında jungle'a kill, adc ve suportta asist veririm ki rakiplerim de oyundan keyif alsın, jung baskını boşa gidip küfürleşmeler olmasın diye,kısacası LOL sunucularını ayakta tutan kişi benim.

*Rocket League'de ise topa son sürat burun dayarım,beleş golleri atarken hiçbir türlü üzülmem,arkadaşlarımın gollerini çalarak onlara üstünlük sağlarım,mapteki bütün nitroları toplayıp boşa basarım,en ihtiyacım olan anda ise nitrom sadece yüzde 4 civarındadır.

*CS:GO'da hilecilerin korkulu rüyasıyım çünkü bende hile kullanırım,duvarın arkasından köpek gibi izlerim.

*Zulaya ise para yatırıp,herkesin +6 silahımla darmaduman eder,gelen küfürlere karşı bende küfür ederim.

*Bu arada maksimum 13cm,özelden fotoğraf gönderilir.
abone olmadan videolarımı izlemek yasaktır,izleyenleri tespit edip evlerine gece baskınlar düzenleyip,kanalıma zorla abone olduruyorum,olmamaya direnenlerin kafasına klavyeyi geçiriyorum.
son gönderiyi beğenenler ve takip edenler bu dünyada her şeyi hakeden kişilerdir çünkü onlar yardımseverlikleri ile dünyaya adlarını altın harflerle kazımışlardır,beğenmeyenler ise pilava ketçap sıkan,ekmek arası sütlaç yiyen midesiz ve vizyonsuz kişilerdir.(bu arada yayından 1 dakikalık güzel kesitleri paylaşıyorum)
2 lira göndermek çok kolay neden dersen 2 lira 0.35 cent civarı,Amerikaya karşı birlik olacağımız bu günlerde 2 lira yollayarak bana 0.35 cent kazandıracaksınız ve ben o parayla s400 borçlarını ödeyerek ve s500 için taslak hazırlayacağım,2 tl o yüzden çok önemli,ülke aslında sizin ellerinizde bunu asla unutmayın.