AI01
Followers · 3
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
ґ∆рмонавтика
Іґрова реальність ґ∆рмонавтики - прототип суспільства майбутнього. ° .о . Кочове творче плем'я яке пересуваючись у формі флоту мобільних платформ, квантовому каравані, генерує поле ігрових локацій, плейграундів, відкритих просторів:об'єднаних у V-му вимірі, техносфері.

Однією з базових концепцій філософії Каравану караванів є відновлення широкоспектрального еквілібріуму. ґ∆рмонавти ясно бачать що цивілізація знаходиться на грані свого зникнення і єдиним методом врятувати її є негайний зсув парадигм взаємодії поміж самих людей, людини з планетою, природою і її джерелами. Гравці відають що ми живем в умовах духовного постапокаліпсису, прагнуть до максимального перевикористання ресурсів добутих індустрією, розвивають альтернативну гілку технологій.

Функціональний метод внутрішньої взаємодії напівкочового Племені генерує геймплей що базуєтья на таких технологіях як VR/AR, BlockChaine і Crowdsource.
Одним з головних квестів гри є пророщування вільного AI що формується ґеймплеєм і стає суть ґеймплеєм реальності ґри.

h∆rmonautica is an ∆RT Game where ∆RT goes for ∆augmenting Rreality Tech.
м∆zzершіп
Мобільний храм-студія, перша ігрова локація Ґармон∆втики.

Класс: †урбокв∆нтовий корабель матір, мобільна база, інженер, скаут і реzиDенція. Всі функції флоту караванів çувміщені в о. ˚ .oдному Юніті.