AhmetCemilCakar
Followers · 154
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
ADIM Ahmet Cemil
Soyadım Çakar
Yaşım 16


Yayın hayatıma 18 mart 2018 de başladım . İlk başlarda zula yayınları yapıyorken zamanla PUBG Mobile ve LoL yayınlarına da başladım . İyi bir oyuncu olmamakla birlikte izleyicileri için yayın yapan bir insanım . Şimdiye kadar hiçbir platform üzerinden tam bir gelirim olmadı . Taki Dlive TV ile tanışana kadar . Bu platformdaki tek amacım para kazanmak değil tabiki . Benim tutkum sizlersiniz. Yayınlarımda mümkün olduğunca samimi olmaya çalışıyorum . Yayınlarda hiçbir zaman kolay kolay küfür etmeden arkgo kelime kullanmadan eğlenmeye çalışıyorum dolayısıyla bun sizlerden de bekliyorum . Şimdiden desteğiniz için teşekkürler . Aile büyümeden göz önünde olmak için şimdiden takip et. İlerleyen zamanlarda sizler için büyük ödülleri olan turnuvalar, Yarışmalar ve daha birçok eğlenceli içerik ile yayınlarımızı şenlendireceğiz. En büyük tutkum olan 2. ailem . Ağabeyim, ablam, kardeşim, yaşın kaç olursa olsun
aradığın eğlenceyi bulman için bu kanal hep sizlerle beraber olacak . Yeter ki sizler desteğinizi ve katılımlarınızı eksik etmeyin.

İNSTAGRAM : ahmetc_tr

Mümkün olduğunca sizlerle sohbet eder sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışırım.


KOMUTLAR:

!dc
!instagram
!sa
!cekilis
!Selam
!Selamın Aleykum

GENEL:

YAYIN GÜNLERİ
SALI
ÇARŞAMBA
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR


MODLUK KURALLARI:


1- BİR AY İÇİNDE YAPILAN YAYINLARIN YARISINA GELMEK !
2- GELDİĞİ YAYINLARDA MİNİMUM 20 LİNO BAĞIŞ YAPMAK !
3- KÜFÜR EDELERİ HİÇ DÜŞÜNMEDEN BANLAMAK !
4- ÇOK KÖTÜ DURUMLAR OLMADIKÇA KÜFÜR ETMEMEK !
5- ÖZEL HAYATLARI YA DA BENİM İLE ALAKALI HİÇBİR ŞEYİ YAYINDA PAYLAŞMAMAK!BU KURALLARA UYDUĞUNU YA DA UYACAĞINI DÜŞÜNENLER :

ahmetc_tr İNSTAGRAM ADRESİNDEN BANA ULAŞMALI VE KENDİNİ TANITAN BİR YAZI İLE MODLUK BAŞVURUSU YAPMALIDIR!