Aitchz
Followers · 150
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Hakkımda
Selamlar gençlik, ben Zeki, 19 yaşımdayım. Kendi halimde oyun oynuyorum. Bir yandan youtube'a oyunlarda geçirdiğim güzel zamanları-kesitleri montajlayarak izleyicimle paylaşıyorum. Bir yandan da üniversiteye hazırlanıyorum.

Destek olmak istiyorsanız beni izleyip sohbete katılmanız yeterli olacaktır, şimdiden teşekkür ediyor keyifli vakit geçirmemizi diliyorum.

Daha farklı oyun yayınları açabilmem için bana destek verebilirsiniz.
https://www.bynogame.com/destekle/Aitchz
Oyun Kurallarım
Benimle oyun oynadığınız sürece bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız, bu kurallar tamamen huzurlu bir ortam oluşması için koyulmuştur.
-Küfür kullanımı kesinlikle yasak.
-Farklı bir takım arkadaşımıza dolaylı-dolaysız hakarette bulunmak, rencide edici söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır.
-Oyun içerisinde feedlemek(bilerek rakibe ölmek) yasaktır, kötü oynuyor olabilirsiniz lakin bu feedleyebileceğiniz anlamına gelmiyor.
Chat Kurallarım
Benimle vakit geçirdiğiniz sürece her türlü sohbete girebilirsiniz lakin aşağıda belirtmiş olduğum durumlar hariç. Herhangi biri söz konusu olduğunda uyarı vermeksizin sizi susturabilir, yayınımı terk etmenizi isteyebilirim.
-Din, dil ve ırk ayrımı
-Argo, küfür ve hakaret
-Reklam ve spam (Bu ikisi chat'i daha ferah-temiz tutmak amacıyla koyulmuş kuraldır, reklam yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçin ben sizin yerinize yapayım. Sohbetimde bu tarz şeyler görmek istemiyorum.)