Avoucut
Last Live 19 hours ago
Followers · 786
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhabalar ben Av. M. Bahadır Yılmaz. 93 doğumlu 2000 kuşağı genci olarak başladığım macerada 2002 yılından beri bilgisayar oyunları oynuyorum. Strateji ve spor oyunları tabanlı bir oyuncuyum. Chatting yayınları da yapıyorum ve yayınlarımın sohbet havasında geçmesini seviyorum. Ankara doğumlu bir Çanakkale'liyim. Yıldırım Beyazıt Üni. Hukuk Fakültesi'nden 2019 yılında mezun oldum. Spor geçmişim var. Yayınlarda beraber eğlenmek dileğiyle. Keyifli Seyirler!
*Bana ve izleyenlere saygısızlık yapmak,
*Kavga etmek,
*Hassas değerlere ağır hakaret,
*Siyasi ve dini konularda kavga çıkartma amaçlı tartışma,
*Reklam,
*Spam
*Abonelik, bağış vs konularında fake yapmak.
* Yayının huzurunu bozmaya yönelik tavır ve davranışlar,
* KASA SORMAK

YASAKTIR.
Yukarıdaki görsele tıklayarak bana ByNoGame üzerinden destek olabilirsiniz. Yayınların kalitesinin artması, daha yeni içerikler ve bana moral vermek için desteklerinizi bekliyorum. 1 TL ve üzeri bağışlar ekranda görünüyor. Teşekkür ederim!
Eğer ByNoGame'den değil Oyunfor'dan bağış atmak ve desteklemek istiyorsan, Oyunfor görseline tıklaman seni bağış sayfama iletecektir. 1 TL ve üzeri bağışlar ekranda görünüyor. Teşekkür ederim şimdiden desteğin için.
Youtube kanalıma ulaşmak için resmin üstüne tıkla, abone ol ve videoları izlemeye başla. Yavaş Yavaş bazı içerikler de üretmeye başlayacağız. Desteğini bekliyoruz. Teşekkürler!
PHOENİX sunucumuza ulaşmak için resme tıklayın ve kanalımıza katılın. Sohbete dahil olun ve yayınlardan, oyunlardan bilginiz olsun. Ayrıca Avoucut ailesiyle tanışma ve kaynaşma fırsatı yakalayın. Sunucumuz diğer yayıncı arkadaşlara da açıktır. İşbirliği tekliflerine açığım.
PC: Acer Predator PH317-51

İŞLEMCİ: İntel Core i7-7700HQ CPU 2.80 GHz

EKRAN KARTI: Nvıdıa Geforce GTX 1060

RAM: 16 GB

İŞLETİM SİSTEMİ: 64 Bit

MOUSE: Rampage ORION SMX-R10

KULAKLIK: Rampage RM-K5 Camuflaje

MOUSEPAD: Rampage Combat Zone Gaming Mouse Pad
Twitter'ı aktif olarak kullanıyorum. Eğer twitter kullanıyorsan resme tıklayarak takip etmeni tavsiye ederim. Takibe takip var :) Ayrıca yayın duyuruları twitterda da vaar :)
Resme tıklayarak steam kanalıma ulaşabilirsiniz. Arkadaşlık davetlerinizi kabul edeceğim. Kimbilir belki steamde de bir topluluk oluştururuz. Öyle umuyorum :)
İnstagram'dan takip etmek istersen yukardaki resme tıklayabilirsin. Takiplere geri dönüş yapıyorum gerçek hesapsa. Takiplerinizi bekliyorum.