Azenca
Last Live 1 year ago
Followers · 601
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
ByNoGame Bağış Linki : https://www.bynogame.com//destekle/azenca

İsimlerimiz Enver ve Çağla. Enver 26, Çağla 23 yaşında olan ve İzmir'de yaşayan, 15 Ağutos 2008'den beri birlikteliği süren, bazen deli, bazen sıradan, bazen çılgın ama her zaman hırslı bir çiftiz. Evet doğru duydunuz 10 yıldır birlikteyiz ve her şeyi birlikte yapmaya bayılıyoruz. Birlikte oyun oynamak, sizlerle vakit geçirmek ve bu kanalda ortak yayınlar yapmak gibi... Daha önce farklı kanallarda ortak yayın yapıyorduk ama artık bu hayatta yaptığımız gibi tek bir kanaldan yayınlara devam etmek istiyoruz. Enver hem Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Makine Resim ve Konstrüksüyon okuyup hemde çalışıyor, Çağla'da Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan işsiz bir mühendistir (◕‿◕)
Bizi izlerken en çok oyunlarda atışmalarımız gözünüze çarpabilir ama buna aldırış etmemenizi tavsiye ederiz çünkü dediğimiz gibi fazla hırslı bir çiftiz tabi bunu kötü olarak düşünmeyin; işimizde en iyisi olmayı her zaman tercih eden bir çiftiz. Bir başak burcu ve akrep burcundan da tam olarak bu beklenirdi zaten! Amacımızın işimizde en iyisi olmak dediysek de her oyunda birinci olmak filan değil, sizlerle eğlenmek, gülmek ve kaliteli bir zaman geçirmek. Yani dememiz o ki oyunlarda mükemmel olamasak bile bu kanalda mükemmel bir zaman geçirmeniz için kaliteli bir sohbeti ve eğlenceyi garanti ederiz.

Yayınlarda çoğu zaman çift olarak oyunlar ve sohbetler olacak. Yayınların içeriği ve oynayacağımız oyunlar ise; League of Legends, Mobil PUBG, Counter-Strike Global Offensive, PUBG, IRL vb. olacaktır. Tabi önerileriniz de değerlendirilecektir.

Hakkımızda daha fazla merak ettiğiniz şeyler olursa yayınlarımıza katılarak sormaktan çekinmeyin. Bunun için kanalımızı takip edip yayınlardan haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın.


Sistem Özellikleri:

İşlemci: Intel i7-7700K

Anakart: MSI Z270 TOMAHAWK

Ram: Corsair 16GB DDR4 3000mhz

Ekran Kartı: Asus GeForce GTX1060 ROG Strix OC 6GB

Kasa: Aerocool GT-A

Soğutma: SilverStone Tundra TD02-E Sıvı Soğutma

SSD: Toshiba OCZ 240GB

HDD: Seagate 2TB 7200RPM

Ekran: BenQ GW2270H 21.5"

Kamera: Logitech C922x Pro Stream

Klavye: James Donkey 610

Mouse: Logitech G300s

Kulaklık: Razer Kraken USB