BURAIN
Followers · 178
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Harçlık Nasıl Yollanır (ByNoGame)
Maddi destek olmak istersen ByNoGame'deki destek sayfama buradan ulaşabilirsin.
Eğer bağışın yayında görünmezse lütfen bana bildir. Dostlara borçlu kalmayı sevmem.
Harçlık Nasıl Yollanır (OyunFor)
Maddi destek olmak istiyorsun ama ByNoGame üyeliğin yok mu? O zaman buradaki resme tıklayarak kolayca OyunFor sitesi üzerinden beni destekleyebileceğin bir link senin hizmetindedir. Eğer bağışın yayında görünmezse endişe etme, biz dostlara borçlu kalmayız. Yayın esnasında konuyu iletirsin çözmeye çalışırız.
Youtube Kanalım
Maddi destek olamıyorum diye lütfen üzülme yanımda olman da benim için büyük bir destek. İyi arkadaşlar kolay kazanılmıyori bilirsin. Youtube kanalıma abone olman beni destekleyebilmenin sadece bir başka yolu. Lütfen yanımda ol.
Steam Profilim
Steam sayfasının burada işi ne diye düşünme. İndirim zamanlarımda siz sevgili izleyenlerim ve destekçilerim sayesinde daha önce oynamadığım yeni oyunları canlı yayınlarda birlikte tecrübe etmişliğimiz var ama tek ricam eğer bir hediye düşünüyorsan bile lütfen KORKU OYUNU OLMASIN :D
Discord
Discord kanalıma bu resme tıklayarak gidebilir ve yeni insanlarla sorgusuz sualsiz tanışabilirsin. Oyuncular birbirlerini anlar dostum. Arkaya dertli bir şarkı açıp dertleşmeyi sana tüm arkadaşların veremez belki ama bunun için de müzik botumuz var.
Facebook
Facebook profilime arkadaşlık isteği yollayabilir. Güzel yorumlarını beni de etiketleyerek yapabilirsin. Belki ilerde Facebook üzerinden yayın yaparken buluruz kendimizi.
İnstagram
İnstagram hesabımıza buradan ulaşabilir, aklına takılan şeyleri sorabilirsin.Belki güzel günlerde birlikte bir çay içer fotoğrafını kaybolmasın diye oraya yükleriz.