BaykusVeCadi
Followers · 9
Last Live 23 days ago
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhabalar. Biz Baykuş Ve Cadı. Radyoculuk ve Dlive Canlı yayın tecrübelerimizi bir araya getirerek yeni bir yayın formatı oluşturmak çabasındayız. Aslında yayıncılık adına asıl motivasyonumuzu "lösemi üzerine farkındalık" meydana getiriyor. Türkiye'de her yıl 16 yaşın altında 1200-1500 yeni lösemili çocuk vakası bildirilmektedir.
Biz de bu duruma dikkat çekmek istedik. Bir şeyler yapmak için kolları sıvadık ve bu şekilde yayın yapmak fikrini oluşturduk. Gamer değiliz, ne kamera karşısına geçebilecek bir tipimiz var, ne de son çıkan oyunları oynayabilecek bir bilgisayarımız. Bu yeni yayın formatıyla yayınlarda, sizlerin eğlenceli vakit geçirmesini istiyoruz.
Bu arada bağış vs gibi bir talebimiz yok ancak öyle bir durum söz konusu olursa yapacağınız tüm bağışları LÖSEV'e bağışlayacağımızın bilgisini de vermek istiyoruz.
1. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek ve din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.
2. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.
3. Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (Telefon numarası, E-Posta adresi, Fotoğraf v.b.)