Streamer is offline
HOŞGELDİNİZ
Ben Burak nam-ı diğer Ted. Kastamonuda yaşamakta ve 23 yaşında olan genç bir fotoğrafçı / kurgucu arkadaşınızım. Twitch macerama 15.04.2020 ' De başlamış olup bu yolda ileri düzeyde kendimi geliştirmek istiyorum. Oynamayı sevdiğim oyun tarzları içerisinde FPS - MMORPG Yer alıyor. Kanalınımda eğlenmek ve mutlu olmak serbest diğer kötü şeyler yasaktır. Bazı günler yayınlarımda Premiere Pro / Photoshop ile bilgilerimi sizlere aktarmak ve sizlerin gönüllerinde taht kurmak istiyorum. Her biriniz BAŞ TACISINIZ.
Beni ve yayını desteklemek istiyorsanız, bir diğer yol da bağış yapmak. Desteğiniz ve bağışlarınız, benim yayıncılığı devamlı, tam zamanlı bir iş olarak sürdürmeme yardımcı olacaktır. Tüm bağışlar öncelikle yayının kalitesini artırmak, sizin için daha kaliteli bir platform yaratmak ve size daha kaliteli bir seyir keyfi sağlamak için kullanılacaktır.

Bağış yapmak istediğiniz sitenin logosuna tıklayarak bağış sayfasına ulaşabilirsiniz. Bağışların geri çekilebilir olmadığını hatırlatmak isterim. 1TL ve üzeri bağışlarınıza, bana ve tüm yayına görünecek bir mesaj da ekleyebilirsiniz.
CPU : Intel Core I5-9400

GPU : GeForce RTX 2060

Motherboard : Aorus Z370 Gaming 5

Memory : Gskill TridentZ RGB 16(2x8)GB 3200Mhz

SSD : Samsung 1TB 960 EVO M.2

Power Supply : Cooler Master 750W 80+ Gold

Case :Rampage AZOR 4*12cm

Kişileri rahatsız etmek, trollemek yasaktır.

Yaşa göre ayrım yapmayınız.

Sohbet kanallarında reklam yapmak yasaktır! (Özelden reklam yapmak da dahil yasaktır.) .

Dilenmek, Dolandırıcılık,Hesap Alım/Satım Kalıcı ban sebebidir.

Yazılı veya Sesli sohbette Argo, Küfür vb... Kelimelerin kullanımı kesinlikle yasaktır

Kurallar TWİTCH ve DİSCORD için geçerlidir
Sevgilerle..