CenkSurgun
Followers · 3
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
1.Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek veya sesli odalarda konuşmak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.
2.Yazı kanallarında veya sesli odalarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.
3.Yazı kanallarında gereksiz mesajlar yazıp sunucuda gereksiz bir karmaşa yaratanlar önce uyarılıp ardından gerek görülürse sunucudan uzaklaştırılacaktır.
4.yazılarda dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır.
5.Ba şkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (Telefon numarası, E-Posta adresi, Fotoğraf v.b.)
6.Yetkililer her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen sorumlu yöneticilere bildiriniz.
7.Yetkililer siteden sorumlu kişilerdir. Gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Discordda yöneticilere dolaylı yoldan sataşmak, üyelik iptalinize neden olabilir. Sorunlarınızı yetkililerin özeline mesaj atarak çözünüz.
8.Sunucuda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde yönetim sorumluluk kabul etmez.
9.chat e link atmak yasaktır.(donate abone ve bit lerde atılabilir)