ChriZ
Followers · 129
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhaba!

Benim hakkımda merak ettiklerin aşağıda!

Yayınıma geldiğin için teşekkürler...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Selam gençler adım Serdar. 21 yaşındayım ve Nişantaşı Üniversitesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri bölümü mezunuyum. Twitch de aktif olarak yayın yapıyorduk ancak bu playforma geçme kararı aldık. Boş vakitlerimde bilgisayarda oyun oynuyorum ya da gitar çalıyorum. Aynı zamanda fitness ile 7 yıldır uğraşıyorum. Amacım boş zamanlarımda oynadığım oyunları burada yayın yapmak ve tabii ki samimi bir ortam oluşturmaktır.

Ne oynuyorum? Hangi oyunları oynuyorum? Ne zaman yayın açıyorum? Bilgisayarımın özellikleri vsvsvsvsvsvsvs hepsini aşağıda bulabileceksiniz.

bağış konusuna gelirsek yayınlarımın özetlerini youtube kanalımda yayınlıyorum oraya abone olup videolarımı beğenmeniz benim için en büyük bağış olur onun haricinde limon, dondurma, elmas atarak bana destek olabilirsin! :)

evet baylar, bayanlar destek olmak istiyorsanız youtube kanalıma abone olup, dlive hesabımı takip edip yayınlara gelmeniz yeterlidir chatta istediğiniz gibi takılın yazanlara cevap vereceğim.

ŞAHSIMA KÜFÜR EDENLERİ BANLIYORUM(BİRBİRİNİZLE DE KÜFÜRLEŞMEYİN HE )

instagramdan, twitterdan ve youtube'den takip etmeyi unutmayın seviyorum sizi! :)


Her gün yayındayızzz çıkın çıkın gelinn

CPU: Intel Core i5-7500 3.40 GHz Kaby Lake
MAINBOARD: MSI B150M GAMING PRO
RAM: 8 GB DDR4 HYPERX SOĞUTMALI 2111MHz
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
HDD: WDC WD10EADS 1 TB 5400 RPM
SSD: JAMES DONKEY 256GB
Şu anda bir discord kanalımız yok ancak isteğe bağlı olarak açabiliriz.
League of Legends
PubG
Zula
gibi oyunları oynuyorum. Oyun önerileriniz varsa yazabilirsiniz.