CifteKumrular
Followers · 1.71K
Last Live 1 day ago
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
✦Her yayında abonelere özel birlikte oyun oynama fırsatı.
✦ Discord'da ÖZEL Rol.
✦ Oyunda Arkadaş ekleme

✦ABONELER(her ay değişir)

YENİLENECEK!
PROGAMER, Türkiye'nin en köklü, PC oyunları satış ve destek sitesidir. İstediğiniz tüm oyunları uygun fiyattan bulabileceğiniz ve istediğiniz oyunun olmaması gibi durumlarda talep etmenizle beraber size oyunu tedarik edebilen tek siedir. PROGAMER sponsorluğu aracılığıyla siteye gidip istediğiniz oyunu CİFTEKUMRULAR promosyon kodu ile birlikte %50'ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Merhaba Arkadaşlar,
Bizler Çifte Kumrularız (Salih ve Dilhan).
Sizlerle geniş bir aile olabilmek için bol bol eğlenceli yayınlar yapıp, bol bol oyun oynamak için sizin yanınızda olacağız. Sizde kanalımızı takip ederek bizim yeni kumrularımız olabilirsiniz. <3
Discord kanalımıza bekleriz. Herhangi bir çekiliş yada hediye günleri olduğunda sunucumuzdan anında haberdar olabilirsiniz.
Youtube kanalımıza abone olarak tüm videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.
Bynogame üzerinden bağış yapıp destek olmak isteyenler için resme tıklayarak destek olabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ve minnetlerimizi sunarız.
Oyunfor üzerinden bağış yapıp destek olmak isteyenler için resme tıklayarak destek olabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ve minnetlerimizi sunarız.
✦ Spam yapmak yasak.
✦ Küfür etmek yasak.
✦ Siyasi konulara girmek yasak.
✦ Başka bi yayıncının reklamını yapmak yasak.
✦ Başka bi platformu tanıtmak yasak.
✦ Çok fazla emoji spamı yasak.

Yukarıdaki kurallara uymayan izleyiciler İlk seferde kısa süreliğine susturulur aynı davranışı bir kez daha yaparsa banı yer !