CryptoWorldTR
Last Live 1 year ago
Followers · 1.52K
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
TR : Ücretsiz oyun oynayarak madencilik yani mining yapabilir ve ücretsiz bir şekilde kripto kasabilir ve kazanabilirsiniz.
Site : https://rollercoin.com/?r=klffucgx
--------------------------
EN : By playing free games, you can mine and mine for free and you can mine and earn crypto for free.
Web Site : Site : https://rollercoin.com/?r=klffucgx
TR : Sadece ücretsiz bir şekilde CryptoTab Browser'ı yükleyerek üye olup tarayıcıyı açık bırakarak işlemciniz üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu Sistemin hiçbir zararı yoktur. İşlemciniz ne kadar kaliteli ise kazma işleminiz okadar hızlı olmaktadır. Tarayıcıyı aktif kullanmanız taktirinde kazma işleminiz hızlanmakta ve referans kodunuz ile çektiğiniz üyelerin sayesinde mining işleminiz hızlanmaktadır.
Site : https://cryptotabbrowser.com/20088291
--------------------------------
EN : You can earn money on your processor by simply installing the CryptoTab Browser for free and leaving the browser open. This System has no harm. The better quality your processor is, the faster your digging process is. If you use the browser actively, your digging process will speed up and your mining process will speed up thanks to the members you attract with your reference code.
Web Site : https://cryptotabbrowser.com/20088291
• Abone Olan Üyelerimize Yapmakta oldugumuz Mining ve Ücretsiz Kripto kazanmanın kolaylıkları hakkında ve yapılması gereken işlemleri bilgileri sunmaktayız.
• Abone olan üyelerimize ve destekte bulunan herkeze çekilişlerimize katılma hakkını sağlamaktayız.
• Our Subscribed Members We provide information about the facilities of Mining and Free Crypto earning and the necessary information.
• We provide our subscribers and supporters the right to participate in our sweepstakes.