DeathBedir10
Last Live 5 days ago
Followers · 3
Streamer is offline
Discord
Arkadaşlar Merhaba Bu Link'den Discord'a Gidebilirsiniz CS:GO,Pubg Rocket League vb Benzeri Oyunlar Sohbet Yayınları Yapıyoruz Go Go Go
Bağış
Bağışlarınızı Burdan Ata Bilirsiniz:|

https://www.bynogame.com/tr#
Kurallar
Arkadaşlar Dc Yazanlar Discord daki Kurallardır Ama Discorda Kurallar Yazıyor Teşekkürler...

1. Her türlü reklam yasaktır. Özelden yapılan reklamlarda reklam gönderilen kişi şikayet etmediği sürece reklam yapan banlanma

2. Küfür etmek, kişisel ve/veya aile değerlerine karşı hakaretamiz seviyeye ulaşmadığı sürece yasak değildir.

3. Herhangi bir kullanıcıdan şikâyetçi olursanız nedeni ve kural ihlali ise kanıtlarla herhangi bir yetkiliye şikâyette bulunabilirsiniz.

4.DC Ses kanallarında değişik sesler çıkarmak, ses değiştirme programı kullanmak vb. yasaktır.

5.Renkli yazı kullanmak, reklam, spam yapmak, spoiler vermek YASAKTIR!!

Önemli Notlar:

Bu yasaklar sadece izleyiciler için değil abonelerimiz için de geçerlidir.
Moderatör arkadaşlarımız bizlere karşılıksız yardımda bulunan arkadaşlarımızdır. Zaman zaman yanlış yaptıklarını düşündüğünüz durumlar elbette olacaktır. Bu tarz durumlarda lütfen agresif olmayan bir dille karşılık verin. Unutmayın siz sadece onlarla iletişim halindeyken onlar tüm izleyicilerle iletişim halindeler. İnsanlarla iletişim kurmak zor ve yıpratıcıdır. Yanlış gittiğini düşündüğünüz ve şikayet ettiğiniz durumlarda da Discord sunucumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Yayıncıya karşı istediğiniz eleştiriyi argo kullanmadan yapabilirsiniz. Bunda hiçbir sakınca yok. Ancak yayına davet edilen izleyicilerimiz ve arkadaşlarımıza karşı lütfen daha dikkatli ve nazik yorumlar yapalım.
Spotify
Merhaba Arkadaşlar Spotify'da Seçtiğim
Şarkıları Değerledim Teşekkürler...