Egann
Followers · 20
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
smim Anatol 21 yaşındayım Eskişehir'de yaşıyorum.Çok uzun zamandır bu platforma girmek istediğim için yayınları severek yapacağım adına garanti veriyorum.Eğlenceli vakit geçirmek için sizleri kanalıma bekliyorum. Ayrıca resme tıklayarak twich kanalıma ulaşabilirsiniz.
Discord sunucumuza katılarak bizimle oyun oynaya bilir, sohbet edebilir etkinlik ve çekilişlerden anında haberdar olabilirsiniz ayrıca discord'a özel olarak yaptığımız çekilişlere katılarak hediyeler kazana bilirsiniz danışmak istediğiniz konular varsa çekinmeden discord üzerinden tarafımıza ilete bilirsiniz.
Discord kanalımıza katılmayı unutma..
Karşılıklı atışmayınız ve izleyicileri tahrik edici konuşmaladan kaçınınız,polemiğe girmeyiniz,eğer rahatsız olduğunuz bir durum varsa moderatör veya yayıncıya bildiriniz,küfür hakaret içeren içeriklerden kaçınınız,farklı yayıncılar hakkında konuşmayınız.Chat'ten link göndermek yasaktır,paylaşmak istediğiniz link var ise kanal moderatörlüğüne gönderiniz.
Bağış butonuna tıklayarak yapacağınız bağışlar ile beni Bynogame üzerinden doğrudan destekleyebilir ve yayınların gelişmesine katkıda buluna bilirsiniz,teşekkürler.