EmirkaanTheGamer
Followers · 0
Last Live 8 months ago
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
ABONE OL!
+Abonelik, hayalim olan tam zamanlı yayıncılığı desteklemen için bir yol aslında. Ayrıca şöyle ayrıcalıkları da var;

+Sublara özel Discord! Moderatörlere bununla alakalı sorularını sorabilirsin.
Instagram'dan ekliyorum, sosyal medya'da en sık kullandığım uygulama olduğu için, rahatça iletişime geçebilirsin. Modlara insta nickini verebilirsin.

+Oynayacağım oyunları arada anket yaptığımda karar verebileceksin.

+Abonelik sistemi, kanalın büyümesine ve gelişmesine odaklı, en güzel sistem. Zamanla topluluğumuz genişledikçe, abonelik faydaları da artacak. Desteğin için çok teşekkürler!
DESTEKLE!
+Donate, beni izlerken hoşlandıysan ve beni desteklemek için bir adım atmak istersen, Diğeri subscription olmak üzere iki seçenekten bir tanesidir. Donate'in tamamı kesintisiz beni destekler ve kanal ve yayın için yapacağım harcamalara da katkıda bulunursun.

+Bağış dışında beni desteklemek istersen, zaten izlemen en büyük destek, kanalımı takip etmen bile çok yeterli olacaktır. Daha da nasıl yardımcı olurum diyorsan, arkadaşlarına önermen büyük derecede faydalı olur.

+Ayrıca lütfen, seni zora sokacak ise donate gönderme. Sonuçta herkesin paraya ihtiyacı var. Ben zaten chatten sorularınızı olabildiğince takip etmeye çalışıyorum. Keyifli seyirler.
HAKKIMDA
+Ben 15 Yaşında, Oyun oynamayı seven, Kendi halinde takılan bir İnsanım, Hikaye bazlı oyunlar oynamayı severim, Online oyunlarda çok iyi değilimdir. Ama CS:GO için aynı şeyi söyleyemem Lise 1. Sınıf öğrencisiyim bu kadar.
DONANIM
+Bilgisayar - Asus VivoBook Pro
Nvidia GeForce GTX 960M Grafik Kartı
Intel(R) HD Graphics 530 Ekran Kartı
Intel(R) i7-5500k İşlemi
16 GB RAM
--------------------------------------------------------
+Mouse - Logitech M280
DISCORD
Discord sunucumuz 7/24 Açıktır istediğiniz zaman uğrayabilip Çeşitli insanlarla Çeşitli Arkadaşlıklar kurup Çeşitli Oyunlar oynayabilirsiniz

M E N T O R I S M grup ismi
YOUTUBE
YouTube Kanalıma abone olmayı unutmayın orada da güzel içerikler çekiyorum Hoşunuza giderse abone olmanız bunun göstergesidir