EmreCaymaz
Followers · 474
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Selam arkadaşlar ben Emre. 27 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Yayıncılığa başlama amacım oyun oynarken arkadaşlarımla yaşadığım eğlenceli zamanları sizlere de aktarabilmektir. Sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde birlikte çok güzel vakitler geçireceğimize inanıyorum. Hedefime ulaşmam için tam desteğinize ihtiyacım var. Seviliyorsunuz...

Oyuncu ID : 590235047
- Chatte küfür, hakaret, spam, siyaset ve reklam yapmak yasaktır.
- Dil, din ve ırk ayrımı yapmak yasaktır.
- Büyük harflerle yazmak yasaktır.
- Gereksiz münakaşalar yasaktır.
- Yayıncıya ve diğer yayıncılara hakaret ve küfür yasaktır.
- İzleyicilere saygısızlık yapmak yasaktır.

Chatte !yt , !tt , !dc komutlarını yazarak beni Youtube, Tiktok ve Discorddan takip edebilirsiniz.
Cihaz : iPad Pro 2020 11"
iPhone 8 Plus
Kulaklık : SteelSeries Arctis 3
C. Card : Elgato HD 60 S
Laptop : Lenovo Ideapad 700
Görsele tıklayarak Youtube hesabımı takip edebilirsin :) Aynı zamanda chate !yt komutunu yazarsan bağlantı linki gelecektir. Oyun esnasında yaşadığım eğlenceli anları veya yaptığım efsane vuruşları buradan izleyeblirsin. Aktif olarak paylaşımlar yapıyorum.
Görsele tıklayarak TikTok hesabımı takip edebilirsin :) Aynı zamanda chate !tt komutunu yazarsan bağlantı linki gelecektir. Oyun esnasında yaşadığım eğlenceli anları veya yaptığım efsane vuruşları buradan izleyeblirsin. Aktif olarak paylaşımlar yapıyorum.
Görsele tıklayarak Discord sunucumuza katılabilirsin. Aynı zamanda chate !dc komutunu yazarsan bağlantı linki gelecektir. Sunucumuza katılarak benimle iletişime geçebilir, kuracağımız UC ödüllü odalara erkenden giriş imkanı bulabilir ve diğer ayrıcalıklardan yararlanabilirsin :)