Emrqce
Followers · 36
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
YOUTUBE
Maddi Destek Olamıyorum Diye Lütfen Üzülme Yanımda Olman da Benim İÇin Büyük Bir Destek. İyi Arkadaşlar Kolay Kazanılmıyor! Bilirsin. Youtube Kanalıma Abone Olman Beni Destekleyebilmenin Sadece Başka Bir Yolu. Lütfen Yanımda Ol.
İNSTAGRAM
İnstagram Hesabıma Burdan Ulaşabilir. Aklına Takılan Şeyleri Sorabilirsin. Belki Güzel Günlerde Birlikte Bir Çay İçer Fotoğrafını Kaybolmasın Diye Oraya Yükleriz :)
BYNOGAME BAĞIŞ
Maddi Destek Olmak İstersen ByNoGame'deki Destek Sayfama Burdan Ulaşabilirsin. Eğer Bağışın Yayında Gözükmezse Bana Bildir.
STEAM PROFİLİM
Steam Sayfasının Burada Ne İşi Var Diye Düşünme. İndirim Zamanlarında Sevgili İzleyenlerim Ve Destekçilerim Sayesinde Daha Önce Oynadığım Yeni Oyunları Canlı Yayınlarda Birlikte Tecrübe Etmişliğimiz Var Ama Tek Ricam Eğer Bir Hediye Düşünüyorsan Bile Lütfen Korku Oyunu Olmasın :D
DİSCORD
Discord Kanalıma Bu Resme Tıklayarak Gidebilir Ve Yeni İnsanlarla Sorgusuz Sualsiz Tanışabilirsin. Oyuncular Birbirlerini Anlar Dostum. Arkaya Dertli Bir Şarkı Açıp Dertleşmeyi Sana Tüm Arkadaşların Veremez Belki Ama Bunun İçin de Müzik Botumuz Var.
KURALLAR !!!!!
✦ Spam yapmak yasak.
✦ Küfür etmek yasak.
✦ Siyasi konulara girmek yasak.
✦ Başka bi yayıncının reklamını yapmak yasak.
✦ Başka bi platformu tanıtmak yasak.
✦ Çok fazla emoji spamı yasak.

Yukardaki kuralalra uymayan izleyiciler İlk seferde kısa süreliğine susturulur aynı davranışı bikez daha yaparsa Banı yer !