FW-Kirito
Followers · 3
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Donanım
Computer features
◄ Display Card : GeForce GTX 1660 Ti ►
◄ Motherboard : ASrock Z77 OC Formula ►
◄ Case : Aerocool X Predator Full Tower orange ►
◄ Processor : Intel i7 3770K 3.5 GHZ ►
◄ Monitor : Aoc Agon AG241QX ►
Equipments

◄ Keyboard : Razer Blackwidow Ultimate Special ►

◄ Mause : Logitech G403 ►

◄ Headset : Kingston HyperX Cloud II ►

◄ Camera : Logitech C510 ►

◄ Mikrofon: Kingston HyperX Cloud II Mikrafonu xd►
Hakkımda
Enes "Kirito" Çalhan
Yaşım 15
9 yıldır Bilgisayar oynuyorum. (Counter-Strike 1.6) (Counter Strike : Global Offensive) 9 yılın içinde
9 yılda kendi kendime montaj programlarında geliştim.
5 Yıldır Counter Strike : Global Offensive oynuyorum.
------------------------------------------------
Karantinada canım sıkıldı ve zulaya başladım
------------------------------------------------
PLAYER INFO
Name : Kirito
Real Name : Enes Çalhan
Age : 15
Birthday : Feb 2 ,2005
Country : Turkey
Game : cs-zula
Role : karışık
1000 Materyal
Oyun içinde adım " FWenChotikin " ve bu hasaba 1000 Materyal atarsanız ve hediye kısmına dlive adınızı yazarsanız vip kazanırsınız.