GalakticosZULA
Followers · 16
Last Live 8 months ago
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
HAKIMIZDA BİZ KİMİZ ?
Biz 2016´dan Bu Yana Gençlerimizin Yeteneklerini Görüp Onları Bireysel Deneyip Espor Takımıza Dağil Etmekteyiz Kuruluşumuz 2016 Olaraktan İlk Deneyimimiz League Of Legends´de Olmuştur. Bir Cok Lig Deneyimimiz İle Hala Ligde Kalmayı Başardık Şimdi İse Siz Taraftarlarımızın Desteği İle ZULA´DAYIZ... GÖSTER GÜCÜNÜ GALAKTİCOS T.E.S.K 2016
İNSTAGRAM HESABIMIZ
Fotorafa Tıkla Transferlerimizden Haberdar Ol! Ve Özel Etkinliklerimizden Haberdar Ol.
HEDEFLERİMİZ
Takımız Zuladaki Hedefleri Direk Lig Takımı Değilde Rekabet Turnuvalarından Kendi Gayretleri İle Yukarı Cıkmak ve GALAKTİCOS Gücünü Göstermek İstemektedir 6. Sezon GALAKTİCOS Olaraktan Bizde Varız Finallere Oynamaya.
TWİTTER HESABIMIZ
Hemen Fotorafa Tıkla Ve Resmi Twitter Hesabımızı Takip Et! Sende Bizimle Uzaya Cıkmaya Hazırmısın.
D4DE Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor.
Merhaba Ben Abdulsamet Manav 22 Yaşındayım İstanbul Doğumluyum İstanbulda Yaşıyorum Memleket Ordu Karadenizliyim Yani HİBRİT Rölünde Oynuyorum Hem Tarruz Hem Snip 6. Sezon Rekabet Turnuvalarında GALAKTİCOS İle Rakiplerimize Karşı Çarpışmaya Hazırım.
V1xento Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor.
Merhaba Ben Ayhan V1xento Takımda Tarruz Destek Rölünde Oynuyorum 6. Sezon Rekabet Turnuvalarında GALAKTİCOS İle Rakiplerimizle Karşı Çarpışmaya Hazırım.
NORE Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor
Merhaba Ben Göktuğ NORE Özmen 18 Yaşındayım Takımda Yedek Tarruz Rölünde Bulunmaktayım Bu Sezon Kendimi Gösterip ilk 5 Kadroya Giricegimden Ve Cok Calışcagımdan Eminim 6. Sezon Rekabet Turnuvalarında GALAKTİCOS İle Rakiplerimize Karşı Çarpışmaya Hazırım.
EPHARGOO Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor.
Merhaba Ben Tamer EPHARGO Ekinci 17 Yaşındayım Snip Rölünde Bulunmaktayım Takımda 6. Sezon Rekabet Turnuvalarında GALAKTİCOS ile Sırt Sırta Çarpışmaya Hazırım. #GALWİN
WASSAGO Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor.
Merhaba Ben Demir 17 Yaşındayım İstanbulda Yaşıyorum İlk Espor Takım Teçrübem Yedek Oyuncuyum GALAKTİCOS 6. Sezon Rekabet Turnuvalarında Sırt Sırta Mücadele Etmeye Hazırım.
TOXİC Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor.
Merhaba Ben Yunus 15 Yaşındayım Takımın En Genç Oyuncularından Biriyim Takımda İlk 5 Kadrodayım Tarruz Rölünde Oynuyorum 6.Sezon Rekabet Turnuvalarında GALAKTİCOS İle Carpışmaya Hazırım.
DEJAVU Kimdir Hangi Pozizyonda Oynuyor.
Merhaba Ben Furkan 21 Yaşındayım Tarruz Rölünde Oynuyorum 6. Sezon Galakticos da Çarpışmaya Hazırım. Üşeniyorum Yazmaya Seviliyorsunuz :D