HOBu
Last Live 1 year ago
Followers · 16
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
HOBu Kanalı Hakkında
Bu yazıyı okumakta olan herkese merhaba :)
Bu kanalda Bay Mutsuz, Tipsiz Gitarist, Deprem Getiren gibi lakapları olan ama asıl lakabı HOBu olan bir üniversite öğrencisinin anormal hayatından kesitleri, hep bahsedilen erkek öğrenci evlerinin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olacağınız görüntüleri, üniversiteye gidecek olanlar için tavsiyeleri, samimiyeti, arkadaşlığı, kardeşliği bulacaksınız.
Öğrenci Evi Muhabbetleri Bölümü
Kanalda yapılan bu yayınlarda birbirinden manyak 4 kafadarın yaşadığı evimizde ettiğimiz derin muhabbetlere katılacak ve kendinizi bu absürt muhabbetin içinde zamanın nasıl bu kadar hızlı geçtiğine inanamaz bir şekilde bulacaksınız.
Konular çok uzak yerlere kadar gidebilse de genel olarak bu yayınlarda evde oynadığımız sayko, vampir köylü,
Oyun Bölümü
Bu yayınlarda League of Legends (LOL) başta olmak üzere oyunlar oynayarak size de bir şeyler katmaya çalışacağız. Yeri gelecek bronzları çıldırtacağız, yeri gelecek ranked kasacağız, yeri gelecek TFT'deki OTP'leri ve yenilmez compları yapmayı öğreteceğiz. Bölümün ismini LOL bölümü yapsak yeridir aslında :)
Müzik Bölümü
Bu yayınlar diğerlerine nazaran daha az açılacaktır ve genelde konuklar ile gitar çalıp şarkılar söyleyeceğiz. Konuklar genelde şarkı söylemek için davet edilecek çünkü HOBu'nun sesi tipi kadar leş :D
Film, Edebiyat ve Sanat Bölümü
Bu yayınlarda ise başlıklardaki konular üzerine konuşacağız. Ölmeden önce izlenmesi gerektiğini düşündüğümüz filmleri ve okunması gerektiğini düşündüğümüz kitapları önereceğiz, izlediğimiz filmler ve okuduğumuz kitaplar üzerine konuşacağız.
BONUS: SEN DE BİZ YAPALIM
Kanalın en eğlenceli yayınları bunlar olacak diye tahmin ediyorum. Bu yayınlarda yapacağımız her şeyi siz belirleyeceksiniz. Yorumlarda dediğiniz tabi ki yasal ve ahlaklı olan HER ŞEYİ YAPMAK ZORUNDA olduğumuz yayınlar olacak ancak bu yayınlar için öncelikle yeterli takipçimiz olması gerekli :/
SİZE GÜZELLİĞİ GETİRECEM!
DİSCORD SUNUCUMUZ
Discord sunucumuza katılmak için fotoğrafa tıklayabilir veya https://discord.gg/aSwQUf linkine tıklayabilirsiniz.