Hatlover
Last Live 3 years ago
Followers · 7
Streamer is offline
HAKKIMDA

Merhabalar, ismim Emre. İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde okuyorum, 24 yaşındayım. Anime hayranıyım süper kahramanları sevmiyorum anime izleyip manga okumayı çok severim.Japonca öğrenmeye çalışıyorum. Yürümeye üşendiğim için genellikle patenle gezerim. Cosplay, crafting, giyim ve moda konusuna ilgim var. Genel olarak sevdiğim hoşlandığım şeylerle ilgilenmeyi severim.
En çok önem verdiğim konu yeni şeyler öğrene bilmektir. Hayata farklı bir bakış açısından bakmayı ve hayat üzerine düşünmeyi severim. Her ne kadar ben öyle düşünmesem de etrafımdaki insanlar çok felsefik olduğumu söylerler, ben işe felsefenin bu olmadığı kanaatindeyim. İnsanların hikayelerini, hayata bakışlarını dinlemek; yeni insanlar kazanmak yayınlardaki hedefim.

DONANIM

işlemci: Intel® Kaby Lake Core™ i5-7300HQ
Ekran kartı 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 128-Bit DX12
Webcam: Logitech c310 HD
Mouse: Stellseries Rival 100
Mousepad: Platoon Game Mouse Mat

SOSYAL MEDYA

DİSCORD: https://discord.gg/zwNCs8d
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Granismite
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/granismite/
SPOTIFY: https://open.spotify.com/user/11139805649
MYANIMELİST: https://myanimelist.net/profile/Hatlover

KURALLAR

•Gereksiz aşırı trollemek yasaktır.
•Irkçılık ve siyaset yasatır.
•Spam yapmak yasaktır.
•Reklam yapmak yasaktır.
•İzinsiz link yollamak yasaktır.
•Yayıncıya, modlara ve izleyicilere saygısızlık yapmak yasaktır
Eğlenceli ve güzel bir zaman geçirmeniz dileğiyle :)

NOTLAR

NE YAPMALI

Ne yapmalı? Bugüne kadar sürdürdüğüm gibi, çevremdeki kişilerin davranış ve tutumlarını bilinçsiz bir aldırmazlıkla benimseyerek bu renksiz, kokusuz varlıkla yetinmeli mi; yoksa, başkalarından farklı olan, başkalarının istediğinden cok farklı, köklü bir eylem isteyen gerçek bir insan gibi bu miskin varlığı kökten değiştirmeli mi? En basit sorunların çözümünde bile bocalayan bu sözde devrimci gölgeyi, hiç düzeltmeden, biraz olsun çekidüzen vermeden, amaç edindiğimiz ülküleri gerçekleştirmek için hemen kavganın ortasına atıverelim mi? Kendini yönetmeyi beceremeyen kişileri, toplumları yönetmek, onlara yeni yollar göstermek için hemen başa geçirelim mi? yoksa, toplu eylemlerde kütlelerin başına bela olan zayıf kişilikleri önce sert ve sıkı bir sınavdan mı geçirmeli?
Ben kendimi yeterli görmüyorum. Ne için yeterli? Her şey için. Topluluğun eylemine engel olabilecek sorunlarımı çözmeden, onu güdebilecek sorunlarımı çözmeden, onu güdebilecek güçte olmadığımı seziyorum. Başkalarına söyleyecek bir sözüm olabilmesi için önce kendime sözgeçirmem gerektiğine inanıyorum. Bana bugün, ne yapmalı? diye soracak olurlarsa, ancak, önce kendini düzeltmelisin, diyebilirim.bir temel ilkeden yola çıkmak gerekirse, bu temel ilke ancak şu olabilir: kendini çözmeyen kişi kendi dışında hiçbir sorunu çözemez.
Oğuz ATAY

Dostoyevski epilepsi hastası, homofbik ve iflah olmaz bir kumarbazdı. Oğuz Atay sevdiği kadına yakın olabilmek uğruna karısından boşanıp sevdiği kadının kocasıyla arkadaş oldu evlerine daha sık gidebilmek için. Salinger yaklaşık kırk yıl evinden dışarı adım atmadı, tek bir kare bile fotoğrafı çekilemedi. Yusuf Atılgan Türk Edebiyatının kilometre taşları sayılabilecek iki büyük eseri yazdıktan sonra (Anayurt Oteli ve Aylak Adam) insanlara küstü, bir köye yerleşip otuz yıla yakın neredeyse tek bir satır bile yazmadan çiftçilik yaptı. Althusser elli yıldır birlikte olduğu ve taparcasına sevdiği karısı Helen'i bir sabah yanıbaşında uyurken elleriyle boğdu, bu boktan hayata daha fazla katlanmasına seyirci kalmaması için. Stephan Zweig'de tıpkı Althusser gibi yaptı, tek farkla, o tabanca kullandı karısı ve kendisi için. İnsan ırkına duyduğu güvensizlik Walter Benjamin'i Fransa sınırında kendi kafasına sıkmaya zorladı. Hemingway yalancının tekiydi, Jean Genet gasptan tecavüze kadar bulaşmadık suç bırakmadı ve ömrünün yarısını hapiste geçirdi. Kierkegaard çok sevdiği nişanlısı Regine Olsen'i terk etti, çok sevdiği için. Ömrü boyunca hep acı çekti bu yüzden ama soranlara da yaptığının doğru olduğunu söyleyip durdu. O kadar çok seviyordu ki Regine'i ve o kadar nefret ediyordu ki kendisinden, evlenip onun kendisine 'maruz kalmasına' izin veremezdi!..
En sevdiğim yazarlardan bir kaçının kısa yaşam öykülerini anlatmaya çalıştım. Bir yerlerde bir terslik var ama nerede bilemiyorum..

Ali Lidar