HydeTheGlorious
Followers · 1
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Hey guys, it's Atakan speaking. I'm a 23 year old gent from Turkey (yeah, the Kebabtown) and I work as a freelance translator and also study French Language and Litterature on my fifth year at the university. I'm aiming at providing good content for y'all and play variety of games together with you. You might hear some Turkish or French depending on the game I'm playing, so I hope you will enjoy your stay here. Now just sit back, hit that follow button and enjoy the stream!

-------------------------------------------------------------------------------------

Selamlar millet, ben Atakan. 23 Yaşındayım, öğrenciyim ve serbest çevirmenlik yapıyorum. Artık tam zamanlı yayıncılığa da geçiş yaptım. İsteğim size yayınlarımda kaliteli bir içerik sunarak hep beraber eğlenmektir. İngilizce ve Fransızca konuşabiliyorum, o yüzden bilingual (birden çok dilin konuşulduğu) yayınlara da şahit olmanız mümkün. Genel olarak Escape From Tarkov oynamaktayım, ancak arada birçok farklı oyuna da geçiş yapabiliyoruz. Bir bakıma Sabaton fanı sayılırım, bu sebeple yayında Sabaton'dan inciler dinlemeniz oldukça mümkün.

BU YAYINDA FARKLI NELER VAR?
Ben şahsen yayınımda izleyici ile normalden daha fazla etkileşim halinde olmak istiyorum. Bu sebeple yayına şarkı isteme gibi eklentiler ekledim ve mümkün olduğunca çok izleyicilerle oynamaya çalışıyorum. Bunun dışında yayınlarıma mantık çerçevesi dahilinde izleyicinin de yön vermesini istiyorum. Sonuçta izlenmesi keyifli olmayan bir şeyi diretmenin anlamı yok değil mi?