Invultus
Followers · 89
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Witajcie na moim koncie patostreamowym ;-)

Uskuteczniam sobie tutaj moją patologię, różne poboczne projekty, czasami gram w gry i ogólnie testuję z czystej ciekawości tą nową platformę.

Można mnie znaleźć na:

Twitch: https://www.twitch.tv/invultus (tam są na kanale linki do wszystkich moich stron społecznościowych)
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCzb0I0uGeFNwZUgYcIvM8Sg

Czasami mogę wrzucać materiały nagrane sąd na YT, ale nie znajdują się one na moim głównym kanale, mogą się znaleźć na jednym z moich kanałów-ścieków: TSDTSNP albo Pucuj Maciore. Żeby je znaleźć wystarczy wejść na opis (dział Informacje) na moim głównym koncie i tam oprócz adresów do socjalmediów znajdziecie linki do pozostałych kanałów.

Na chwilę obecną lamię sobie w CS: GO ale tylko z botami bo z prawdziwymi graczami to się trochę dygam xD Czasami grywam też w inne gry takie jak Star Trek Online, Fallout itp.


Oprócz tego postanowiłem sobie zrobić szybkie przypomnienie wszystkich 7 sezonów Gry o Tron, gdyż za niecałe dwa tygodnie najbardziej epicki serial wraca na mały ekran, więc w międzyczasie streamuję sobie takie swoje półprywatne commentary na żywo poszczególnych odcinków z moimi jakże "błyskotliwymi" uwagami ala Streilau & Gmoch. Czujcie się zaproszeni do komentowania moich patostreamów na żywo jeśli też chcecie sobie przypomnieć serial przed emisją 8 sezonu :)

Na dzień dzisiejszy, czyli 15.04.2019 Gra o Tron powróciła już na srebrny ekran, także po zakończeniu rewatching'u co tydzień postaram się robić Live Reaction video na każdy nowy wyemitowany odcinek serialu. Niestety wiemy już, że słonie bojowe nie przybędą ze Złotą Kompanią ;(