JeekenZy
Followers · 16
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Panel İçeriği
Hoşgeldiniz!
Ben Tolga. 1988 doğumluyum. Mersi'de yaşıyorum. Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve işletme mezunuyum
Çok küçük yaşlarda oyun oynamaya başladım ve oyunlara olan tutkum o zamandan beri hiç azalmadı. Amatör olarak gruplarda, clanlarda, oynadım. Oynadığım her oyunu derinlemesine öğrenme ve her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışma gibi bir huyum var. Bu sebepten de birçok oyunun "ranking, leaderboards" gibi sıralama sistemlerinde üst sıralarda bulundum.
Oyun oynarak hem sevdigim işi yapmak hemde bu işten kazanç sağlamak için uzun zamandır çekindigim stream işine girmeye karar verdim. Elimden geldigi kadarı ile sizlerle beraber oynadıgımız oyunlarda yayınlar yapmaya çalışacagım
PUBG
PUBG MOBİLE
CALL OF DUTY WARZONE
LEAGUE OF LEGENDS
KNİGHT ONLİNE
WOW
GTA V
Yukarıda saydıgım tüm oyunları online olarak arkadaşlarım ve ekibimle beraber oynamaktayım. Bunun haricinde oynanmasını istediginiz oyunları mesaj olarak atarsanız sizler için oynarak beraber zaman geçirebilirz
##Anakart : Asus Rog Strix X570-F Gaming
##İşlemci: AMD Ryzen 7 3800X
##Ekran Kartı: Asus Rog Strix 2070 Super
##Ram: Trident Gskıll Neto 2x16 3600
##SSD: Samsung M2 EVO 1.TB
##Mouse: Logitech G903
##Klavye: Asus Rog Strix Flare
##Kulaklık : Logitech G935:)
Beni ve yayını desteklemek istiyorsanız, bir diğer yol da bağış yapmak. Desteğiniz ve bağışlarınız, benim yayıncılığı devamlı, tam zamanlı bir iş olarak sürdürmeme yardımcı olacaktır. Tüm bağışlar öncelikle yayının kalitesini artırmak, sizin için daha kaliteli bir platform yaratmak ve size daha kaliteli bir seyir keyfi sağlamak için kullanılacaktır.
Bağış yapmak istediğiniz sitenin logosuna tıklayarak bağış sayfasına ulaşabilirsiniz. Bağışların geri çekilebilir olmadığını hatırlatmak isterim. 1TL ve üzeri bağışlarınıza, bana ve tüm yayına görünecek bir mesaj da ekleyebilirsiniz.
Tüm abonelerime, tüm takipçilerime, tüm destekçilerime, tüm arkadaşlarıma, bu topluluğun büyümesinde katkısı olan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.
yılmazasik - 5TL
## Hergün saat 21:00 ile 23.00 ve 02:00 07:00 arası sizlerle yayında olmaya çalışacagım
##Benim chatimde küfür etmeyin diyemem sonuçta bende cok normal bir insan degilim ama kabul etmeyecegim tek şey chatımde siyasi konuşmaların geçmesi.

##Buna dikkat ettiginiz sürece oda sizindir yardır gelsin