KKINALI_TV
Followers · 426
9.01
4
Subscribe
[ENG/DK/TR] VR hazirligi. Sonra CSGO!
Chatting ·Turkish (Türkçe)
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhaba. The name's Kınalı.. Kemal Kınalı! Kanalıma hoş geldiniz. Sonunda ayrıntılı bir profil yazma vakti buldum.

33 yaşındayım ve doğma büyüme Danimarka'dayım. Bu yüzden türkçem çok iyi olmayabilir, hatta çoğu zaman kırık bir türkçe ile konuşabilirim, fakat ingilizcem çok akıcıdır. Dünyada en değerli varlıklarım eşim Emel ve kızım Melisa'dır. Zamanımı onlarla geçirmediğim zaman, ya çalışıyor, ya oyun oynuyor, ya da fitnesste ayıboğan gibi ağırlık kaldırıyor olurum.

Spor ile daima uğraşmışımdır. 10 seneye yakın freerunning/tricking yaptım ve ara sıra gençleri de eğittim. Soldaki resmi tıklayarak, videolarımın bir tanesini izleyebilirsiniz (gerisi de ordan bulunabilir).

Mesleğim yaşlılara, ve genellikle Alzheimer's hastalarına, bakmak ve yardım etmektir. 2020'de hemşirelik okuyup, uzmanlık alanımı geliştirmek gibi bir planım var.

Tekrardan hoş geldiniz, umarım sunduğum içeriği beğenirsiniz. Takip edip, ara sıra sohbete katılırsanız çok sevinirim.
Yayınlarım 720p ve 60 FPS olacaktır. Bir sürü değişik oyunlar oynarım ve bunlara VR oyunları da dahil. Şu an en çok oynadığım oyun League of Legends. Oyuna yeni sayılırım fakat Dota 2'de 6000 saat geçmişim var. Oynadığım diğer oyunlardan bazıları: Hunt: Showdown; PUBG; COD:MW; Hell Let Loose vs. Oyun konusunda baya titizim ve tek kişilik oyunları ya hiç, ya da çok nadir oynarım.

Kutu açar mısın diye dilenmeyin lütfen. Belli bir miktar limon ve belli sayıda izleyici olduğu zaman açacağım.
Takip ederseniz, ne zaman yayın açtığımı daha kolay görürsünüz. Genelde her gün yayındayım, fakat ara sıra işim çıkabilir. Veya başka nedenlerden dolayı açamam.
Intel i7 8700K, 3.7 GHz + Hyper EVO 212
16GB DDR4 3000 MHz RAM
Gigabyte Aorus 1080 TI Xtreme Edition
Samsung EVO 970 1000GB SSD
27" 1080p, 144 Hz monitör
24" 1080p, 60 Hz ikinci monitör
Logitech G Pro Wireless fare
Valve Index VR kit
Logitech C922 HD Pro webcam
Logitech G533 kablosuz kulaklık
Creative stereo hoparlör
100/100 MBit fiber internet
Discord sunucum. Katılın, sohbet edin, oyunlar için arkadaş bulun. İzleyicilerle oynadığım zaman da Discord kullanırız.
İnstagram hesabım. Fitness'ta baya vakip geçirdiğim için, İnstagram'da bazen spor resimleri de olabilir. Bazen streamden, bazen de ailemden resimler olabilir. Isteyen takip edebilir. Bu arada, spor hakkında, kilo alma/verme hakkında soruları olanlara elimden geldiğince yardım ederim.
Youtube kanalım. Burada bazı ayarladığım videolar falan olacaktır. Abone olursanız, takip edebilirsiniz.
Twitter hesabım. Burada ara sıra yayın ilanı veriyorum. Çok kullanmıyorum ama büyüdükçe biraz daha kullanacağımı düşünüyorum.