KaDeVGamesTV
Last Live 1 year ago
Followers · 1
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Yayıncılara, moderatörlere ve izleyenlerimize hakaret ban sebebidir.
Küfür kesinlikle kabul edilmez. Telafisi için kesinlikle iletişme geçmeye çalışmayın.
Spam, spoiler, saygısızlık, tartışma, reklam, siyaset vb yasaktır.
Chatte siyaset ve din konularından uzak duralım, dikkat etmemek ban sebebidir.
Huzur kaçıran herşey yasak.
Merhabalar,
Ben Kayhan DEVECİ, 1988 doğumluyum. Oyun oynayamaya tabi ki bu yaşlarda başlamadım. 14'lü, 15'li yaşlarımdan bu zamana kadar çeşitli birçok online, single, multi ve battle oyunları oynadım. En aktif oynadığım oyun 2008-2012 yılları arasında birçok serverinde bulunduğum Knight Online oyunudur :) Buna ek olarak Medal Of Honor, Call Of Duty, Counter Strike vb gibi oyunlar ile vakit geçirdim fakat en büyük keyifle oynadığım oyun Football Manager Serisidir. Burada olma amacım; zaten neredeyse her gün oyun oynuyorum, yayın yaparak hem sizlerle keyifli zaman geçirmek hem de sizlerden bir şeyler öğrenmek, öğretebilmek.
İletişim Sponsorluk her türlü bilgi için: kayhandeveci@yandex.com
www.bynogame.com üzerinden bağış ile beni desteklemek için yukarıdaki resime tıklayabilirsiniz. 1 TL üzeri bağışlarınız ekranda görünür. Bağış ve destekleriniz için teşekkürler.
İnstagram hesabımı takip ederek yayınlarım hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca öylesine de takip edebilirsiniz. Seviliyorsunuz.
Twitter Hesabıma Resime Tıklayarak Erişebilirsiniz.
Discord için görsele tıkla, gel. Discorda bekliyoruz. Keyifli sohbetler, oyunlar, eğlence vb herşey discord adresimizde.
Biz yayıncı tayfasını desteklemenin en güzel yolu kesinlikle Abone olmaktır. Sende yayınlarımdan keyif alıyorsan, daha iyi içerikler ve daha iyi bir ekipmanla yayın hayatıma devam etmemi istiyorsan abone olarak bana çok büyük bir katkıda bulunursun. Ayrıca abone olarak aşağıdaki ayrıcalıklardan faydalanabilirsin.

Abonelere özel ifadeler.
Abonelik adları.
Özel sadakat rozetleri.
Yayınları reklamsız izleme.
Abonelere özel sohbet.
Abonelere özel arşiv.
Abonelere özel discord odaları.
Abonelere özel multiplayer oyunlar.