Kanezubi
Last Live 13 days ago
Followers · 109
Streamer is offline
Merhabalar,
Adım Kadir ve 20 yaşındayım. Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünde 2. sınıf öğrencisiyim. Spor yapmayı oldukça sever ve çeşitli sporlar ile uğraşırım.
Yayın yapmaya pandemi aracılığı ile bilgisayar aldıktan sonra karar verdim. Yayınları sürekli olarak devam ettirmeyi ve sürekli kendimi geliştirmeyi umuyorum.
Genellikle fps oyunları oynarım fakat farklı tür oyunları da oynamayı severim. Keşfe açık bir insanımdır. Neyse, burayı fazla uzun tuttum. Sizde benimle birlikte yayınlarımda olur iseniz güzel ve eğlenceli vakitler geçireceğimizi umuyorum. Hepinize iyi günler dilerim .d
Monitörüm:
MSI Optix MAG241CR
Kasa İçeriğim:
AMD Ryzen 5 3600 İşlemci
Rtx2060 Ekran Kartı
16 GB Ram
Kulaklığım:
James Donkey 712
Görsele tıklayarak Discord sunucumuza katılmayı unutmayın! :)
İnstagram dan beni takip ederek beni daha iyi tanıyabilirsiniz .d
Özellikle fps oyunlarına hakimim. CS GO, Valorant vb. türde oyunlar oynarım. Yeni oyunlara açığımdır. Tavsiyelerinizi beklerim :)
Kankalarım öncelikle çok nacizane bir ortamda bulunmaktayız. Küçük kardeşlerimiz de yayını izleyebileceğinden dolayı küfür ve hakeret içerikli kelimeleri chat te kullanmak maalesef yasaktır. Bu kurala kendim de bir şekilde uyacağım .d Din, dil, ırk ayrımı yasaktır. Siyaset konuşulacak bir ortamda maalesef değildir. Bir okey salonunda değiliz sonuçta. Herkes kendine dikkat etmeli. Her an bir yerden ıstaka gelebilir .d Tekrardan iyi günler kankalar.
Incent nedir?
○ Incent hem yayıncıları hem izleyicileri ödüllendiren bir kazanım aracıdır.
○ Ekranda yayın süresince beliren kodları üstteki resme tıklayarak kayıt olduğunuz Incent hesabınıza girip "Redeem" diyerek kullanırsınız.
○ Kullandığınız kodlar için az az biriken Avusturalya dolarları toplarsınız (bkz: Kod başına 0.0420 AUD). Böylece bir yayında yaklaşık 5-6 TL civarı bir para kazanırsınız. İzleyicilerin kazandığı paranın yarısı kadarını da yayıncı kazanıyor :o
○ Bu sistemi kullanarak cebinizden hiç para çıkmadan aksine para kazanarak bana destek olabilirsiniz.
!dc
!incent
!insta
!twitch