KaranliklarEfendisi
Followers · 90
Last Live 2 hours ago
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merabalar, Ben Seymen Eyup. 33 yaşindayim. Konya da dogdum. 3 sene önce youtube ile yayin , edit, render işine severek ve hevesle başladim. Bütün edit ve renderlerimi, taslak ve tasarimlarimi kendim yapiyorum. ASIL İŞİM SANAYİCİYİM. Grafiker yada reklamci felan degilim. İçimdeki istekden yola çıkarak. Bu günlere geldim. 13 Yaşindan beri CS oynadım okul hayatimi ve üni hayatimi oyunlarla bitirdim. Okuyamadim Sanayiye düştüm. PİŞMAN DEGİLİM. Şimdiden beni izlediginiz için teşkküür ederim.
## 3 Sene Youtubede Ne yaptin ?
+ 3 senedir youtubede video editleyip renderleyip atiyorum. Hem oynuyorum. Hem izliyorum. Hemde editleyip youtubeye atiyorum.
+ Kimse Destek olmadigi için 3 senede bu kadar yapabildim...
## Neden Karanliklar Efendisi derler
+ Küçük yaşta karanlikta dolaşmayi, karanlikta oturmayi ! kısacası karanlikta yaşamayi seven bir insandim. o yüzden küçük yaşta koydular nickimi vaz geçmedim vaz geçemedim !!!
## Bağışlar nereye gidiyor?
* Bütün bağışlarınız yayının daha kaliteli olması için, görüntü kalitesi, ses kalitesi, internet hızı, daha çok yayın için motive, sizlere dağıtabileceğim çekilişler ve daha fazlasına destek olabilirsiniz! *

* Bağış miktarının önemi olmadığı için en düşük miktar 2 TL'dir. Önemli olan sizlerin desteklerini bilmek miktar önemsiz.*
+ !discord
+ !dc
+ !instagram
+ !twitter
+ !face
+ !uyarı
+ !nerelisin
+ !nick
+ !çekiliş
+ !tiktok