Karekareoyun
Last Live 2 months ago
Followers · 770
Subscribe
Streamer is offline
Az veren candan çok veren maldan.
+ Şahsıma ve diğer izleyicilere lütfen hakaret, küfür etmeyiniz.
+ Chat'te kasa aç veya açacak mısın diye sormak yasak.
+ Irkçılık yapılması kesinlikle yasaktır.
+ Din ve siyaset içerikli konulardan kesinlikle kaçınınız.
+ Seks içerikli konuşmalar yasaktır.
+ Spam yapmayınız.
+ Lütfen büyük harf kullanmayınız.
+ Sık sık link paylaşımı yapmayın lütfen.
İçinde hakaret ve küfür olmadan oyunlarla alakalı her türlü soru, öneri, görüş ve eleştirilerinizi saygı çerçevesinde yapabilirsiniz.
Zira benim için ''saygı'' çok önemli bir kavramdır. Birbirimize saygılı olup muhabbet edip eğlenelim, keyfimize bakalım. Aksine hareket edecek olan arkadaşlar kalıcı olarak banlanacaktır.
Ayrıca sizden ricam bana özel hayatımla alakalı sorular sormazsanız sevinirim. Teşekkürler.
+ İşlemci: Intel® Core™ i7-7700K (İşlemci hızı 4.20 GHz., Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4.50
GHz.’e kadar.)
+ Anakart: MSİ Z270 Tomahawk 4XDIMM DDR4 (overclock ile 4.80 Ghz işlemci hızı)
+ Ekran Kartı: Nvidia GeForce® GTX™ 1060 Paylaşımsız 6GB DDR5 192bit
+ Bellek: 16 GB DDR4 2666 MHz. Soğutuculu Crucial Ballistix Elite
Işıklı mışıklı rengarenk gaming klavye ve mouse da var.
Merhaba arkadaşlar, yıllar yılı küçüklüğümden beri video oyunları hastasıyımdır. Hala oyun oynuyorum ve bırakamıyorum. Bilmem kaçınız hatırlar, atari salonları vardı ve harçlıklarımızı jetonlara yatırıp en sevdiğimiz oyunları oynardık. Daha sonradan çıkan bir çok konsollar oldu hala da devam ediyor. Bu sayede yüzlerce belki de binlerce oyun oynadım, gördüm ve bitirdim.

Yani anlayacağınız oyun üzerine tahsilimi atari salonlarında yaptım. Konsollarla devam ettim şimdi de pc’de oynuyorum. Böylece yıllarca biriken deneyimlerimle elime geçen bir fırsatla beraber ve de arkadaşlarımın desteğiyle Twitch kanalı açmaya karar verdim.
Twitch kanalımda popüler oyunların yanı sıra bağımsız oyun stüdyolarının yapımlarına, alternatif oyunlardan, deneysel oyunlara, mini oyunlardan, Retro nostalji oyunlara kadar geniş bir yelpazede canlı yayınlar yapmaya çalışıyorum. Bunun yanı sıra açtığım Youtube kanalı ile videolu incelemelerde yapıyorum ve blog sayfama da ekliyorum.

Bence herkese göre uygun oyun vardır. Oyun oynamanın yaşı yoktur, 7’den 77’ye herkese hitap eden harika oyunlar var arkadaşlar diyerek artık yazımı sonlandırmak istiyorum hepinizi Youtube kanalıma ve blog sayfama da bekliyorum. Abone olun, olmadı bir ziyaret edin lütfen. Hepinize iyi seyirler iyi oyunlar arkadaşlar.