KnightArea
Followers · 35
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Knight AREA | V2 PK Server | Otomatik VS Sistemi | 5 Yeni EVENT | 2 Farklı TEMA (V2-MYKO)
5 FARKLI SAVAŞ HARİTASI

İCEWORLD HARİTASINDA "DEATHMATCH" MÜCADELESİNE HAZIR OL.

CAVE OF HELL HARİTASINDA MAĞARAYI ELE GEÇİREN IRK'A SÜPRİZ HEDİYELER.

TWO WAYS HARİTASINDA MUHTEŞEM BOSSLAR VE KIYASIYA SAVAŞ MÜCADELESİ.

TUNNEL HARİTASINDA FELANKOR VE İSİLİON KESMEYE HAZIRMISIN.
KOBA HARİTASINDA MUHTEŞEM ÖDÜLLER VE MİNİ BOSSLAR SENİ BEKLİYOR.

KNİGHT ONLİNE TARİHİNDEKİ DÜNYA ÜZERİNDE İLK HARİTALAR KNİGHT AREA DA.

KNİGHT AREA SİZİN İÇİN ÇOK FARKLI ÖZELLİKLER İLE GELİYOR.
Dünya'da Çığır Açmaya Geldik.!
Knight AREA, KO PVP aleminde adeta yeni bir çağ başlatıyor! DÜNYA'DA İLK olan bu sistemler sayesinde hem MYKO hem V2 sistem ve görüntüsünü seven oyuncuları bir araya topluyoruz! Uzun zamandır piyasada bulunan ve sürekli anlaşmalı server açıp kapatan, oyuncuları adeta bezdiren kişi ve gruplara karşılık olarak "SMASH" adlı oyuncu dostu ve son derece kaliteli serverımızı hizmetinize sunuyoruz! Üstelik bu serverda daha önce hiç karşılaşmadığınız otomatik KC'sine VS sistemi, eventler ve büyük sürprizler sizleri bekliyor! Hem MYKO hem de V2 sisteminin bir arada olduğu, Dünya'da İLK olan bu clientin adını da V3 olarak duyurmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz!

Knight AREA ekibi olarak ortaya çıkardığımız bu büyük proje ile yoğun ilgi ve talep alacağımızı biliyoruz. Yoğun talep karşısında cevap verebilmek adına oyun içi 8 kişilik profesyonel GM takımı, oyun dışı sosyal medya, ticket, canlı destek, yazılım, görsel editör, güvenlik, anti cheat ve forum departmanlarımız olmak üzere toplamda 17 çalışma arkadaşımız ile siz değerli oyuncularımıza kaliteli hizmet verebilmek için son derece heyecanlıyız!

Ayrıca açılacak olan oyunumuza 20.000 kişiyi geçen sayıda bir user ile karşılaşılması durumunda hemen SMASH 2 ve SMASH 3 serverlarıda oyun içi server listesinde hazır olacaktır. Bu serverlara ihtiyaç olması halinde açıldıktan sonra birbirine bağlantılı ve stabil çalışacaktır. Knight AREA olarak bu harika projenin sürekli büyüyeceğini ve siz oyun severlerimizin isteklerine göre devamlı şekil alacağını taahüt ederiz. Konu devamında bulunan bu özel sistemlerimizin tanıtımlarını incelemenizi öneririz. Büyük açılışa hazır mısınız?