Kozlorduu
Last Live 1 year ago
Followers · 15
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Kadir Aktürk

Merhabalar, 25 yaşımdayım ve uzun yıllardır oyunlar oynamaktayım. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldum. Daha sonrasında Maltepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü kazandım ve ikinci sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda bir kamu kurumunda yedi senedir çalışmaya devam etmekteyim. Bir gün çalışıp bir gün çalışmadığım için yayınlarımda ona göre olacaktır. Oyunlar da herhangi bir iddiam yok ve ona göre yayına gelmenizi rica ederim. Biraz kolsuz olabilirim. :) Günlük hayatımda nargile içmeyi sevdiğim için yayınlarda da içmeye devam edeceğim umarım bir problem teşkil etmez hem siz izleyiciler hem de ''Twitch'' platformu için. Oyunları genellikle arkadaş çevremle oynuyorum lakin sizlerle birlikte de oyun oynayabiliriz.
Yayına gelecek kişilerin ilginç hikayesini dinlemek üzerine bir konsept program yapmak istiyorum. Umarım birlikte daha güzel aile haline getirebiliriz.Şimdiden teşekkür ederim.
şlemci: AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.4 GHz 16MB
Anakart: GIGABYTE B450M S2H 3200MHz
Ram: XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3200MHz(x2)
Ekran Kartı: GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB 192 Bit
Kasa: CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB
Klavye: Logitech G105
Fare: Gigabyte Aorus M3
Monitör: VIEWSONIC 27" VX2758-C-MH 144Hz
Kamera: Logitech C920 Hd Webcam
Mikrofon: Blue Yeti Blackout
Kulaklık: Razer Kraken
İnstagram yazısına tıklayarak hesabıma ulaşabilirsiniz.
Yayınlar da belli başlı kurallarımız olmalıdır diye düşünüyorum. Siyasetin konuşulması kimseye bir şey kazandırmaz. Amaç birlikte keyifli ve verimli vakit geçirmektir.
Bağış yapmak isteyen arkdaşlar ''Bağış'' butonuna tıklayarak yardımcı olabilirsiniz. Tamamen sizin gönlünüze kalmıştır. :)