MeteUnalici35
Followers · 22
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
❗--------------❗{ H a k k ı m d a }❗------------❗
- Selam sana saygı değer okuyucu 👋
öncelikle hojjj geldin sefa geldin 😁
ben Mete.16 yaşındayım ve aşçılık okuyorum
Chat'e katılırsan seninle tanışabiliriz 🤝

- Bu kanalda sen ben yok BİZ varız.👪
- Her daim yanımda olmaya gayret eden
herkes⚜️Yoldaşımdır⚜️yanımda olan
herkese teşekkürler Cansınız
Canımsınız iyi ki varsınız🙏😊🙏

Sohbete dahil olarak veya DC adresimize gelerek bizimle daha samimi tanışabilirsiniz nerede çokluuk orada 💩
şakada bir yana gelin takılalım Jaanıım :)
gelmek isteyene kapımız VII /XXIV acık
:) herkesi beklerim, adrese gerek yok
bizi bilen bilir sen yoksan VII kişi eksiğiz
kop gel himen şimdi !Dc yazarak bize katıl .
Herkese hayırlı günler
👇
🎬iyi seyirler...🎬
❗-----------------❗{ R u ❗ e S }❗----------------❗
1 - ❗ Hatalı kişi hatası konusunda uyarılır ve 5 dk susturulur dahasında hatasına devam eder yada ek bir hareket sergiler İse hiç bir geri dönüş olmaksızın
banlanacaktır

2 - ❗Saygıda kusur etmek , küfürlü konuşmak , dalga geçmek , emir kipi kullanmak , sataşmak ve aşağılamak yasaktır . Muhabbetinin olmadığı kişilere argolu , iğneleyici konuşmak salça olmak yasaktır saçma sapan gifler atmak . bunlar sizin Ölüm fermanınız olabilir az dikkat edin :)

3 - ❗ Reklam yapmak izinsiz chate link yada benzeri şeyler atmak -- başka bir yayıncıyı karalamak yada kötülemek hiç hoş bir davranış değildir ve ban yersiniz. :)

4 - ❗ Spam yapmak bazı şeylerde ısrarcı olmak , kutu kasa muhabbeti yapmak yasaktır . Kasa sormanıza gerek yok sorarsanız da üslubunuza göre menümüzde ; uyarı, zaman aşımı ve ban bulunuyor :)

5 - ❗ Kişisel mevzularınızı ve tartışmalarınızı özelden yapınız arkadaşlar ve Chetin huzurunu bozmak da buna dahil kavganızı başka yerlerde yapınız aksi taktirde haklı olsanız dahi huzuru bozmaktan ötürü banlanırsınız .

6 - ❗ Önerilerinizi yada şikayetlerinizi bana özelden yazmanız sizler acısından iyi olur birisi hakkında ileri geri konuşmanız özelikle yayın sürecinde sizin aleyhinize olur çarpılırsınız benden söylemesi .

7 - ❗ Ben biraz cana yakın birisiyim çok hızlı severim sayarım ama insanların götü başı ayrı oynuyorsa verdiğim değerin fazlasını çıkarırım dikkat edin. Tahterevallinin diğer ucuna oturup götü yerden az yükselen arkadaşlara verdiğim değer çok gelirse istediğimde kalkabileceğimi onlara hatırlatmak babında buraya yazıyorum baktıkça hatırlayın , hatırlayın ki fermanınız benden olmasın :)

❗Özet : Doğru olun Haddinizi bilin yeterli.
❗-----------------❗{ D i s c o r d }❗-------------❗
Discord sunucumuza gelebilirsiniz.