MyFederico
Followers · 0
Last Live 6 months ago
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Adım Caner. Aslen Izmirliyim. Okul sebebiyle Antalya Alanyada yaşıyorum. Neredeyse Knight Onlineyi betasından beri oynuyorum. Geçen yıl Mobile Legends Team Power Takımı olarak üniversiteler arası turnuvada 3. olduk(Şuanda oynamıyorum). Genellikle eğlencenin sohbetin adamıyım. Yayınları makara ve eğlence için açıyorum. Ileride düşüncülerim eğer donateler gelirse çevrede ki köy okulları ve hayvan barınaklarına yardım etmek. Bu arada benim için en büyük destek dostluktur. Bunu iş olarak değil hobi olarak yapıyorum.
1-Küfür, aşağılama, sataşma, taciz, hakaret ve uygunsuz söylem içeren her türlü paylaşım kaldırılacak ve ait olduğu hesaba yaptırım uygulanacaktır.
2-Din, dil, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim üzerinden (ve her türlü) ayrımcılığa giden içerik paylaşan hesaplara yaptırım uygulanacaktır.
3-Türkiye Cumhuriyeti kanunları tarafından yasaklanmış eylemleri içeren veya özendirecek paylaşımlar kaldırılacak ve ait olduğu hesaba yaptırım uygulanacaktır.
4-Yukarıdaki kurallara aykırı her türlü Kullanıcı Adı da yaptırıma uğrayacaktır. Ayrıca farklı karakterler veya işaretlerle yazılan ve kuralları çiğneyen içerikler de aynı şekilde değerlendirilecektir. (Robot değiliz, onları da okuyabiliyoruz. ><)
5-Sohbet üzerinde bağlantı (link) paylaşımı yasaktır.
6-Spam (tekrarlanan içerik) ile sohbetin akışını olumsuz etkilemek yasaktır.
İşlemci AMD Ryzen 5 2600X Socket AM4 4.2GHz
Ekran Kartı MSI GTX 1060 Gaming X 6GB
Ram 2x Crucial 8GB Ballistix DDR4 3000Mhz
Anakart Asus B450M-K 3200Mhz
Monitor Philips Brilliance 224CL
Klavye Inca Ikg 441
Maus Bloody Gun3 v3
Youtube kanalıma abone olabilirsiniz.
Destek için link veya destek butonuna basabilirsiniz
[ByNoGame]( http://www.bynogame.com//destekle/myfederico )
[YeşilyurtGame]( https://www.yesilyurtgame.com/donate/Federico )