Noobhouze
Followers · 87
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Öncelikle Hoşgeldin EYYYYYYYYY İzleyici...

Bendeniz Ali Umut Terzi. 22 Yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum. Okan Üniversitesinde İngilizce Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyorum. 2.sınıfım...
15 yıl boyunca oyunlarla büyüdüm. Beni ben yapan çoğu şey oyunlardan gelmektedir. Kötü bir oyuncu sayılmam. İlginç bir özelliğim ise yer yüzünde her şey hakkında bir fikrim olabilir. İnternet'te bolca takılmanın verdiği bir nimet olsa gerek. Yani iyi bir dinleyici ve konuşmacıyım diyebilirim.

Genellikle şunu bunu oynarım diyemem çünkü her şeyi oynayabiliyorum. Fakat Simülasyon ve Moba oyunlarında oldukça iddaalıyım. Nadir olsada FPS oyunu oynarken beni görebilirsiniz. Onun dışında yukarıda belirttiğim gibi bazen sizlerle sohbet etmek için yayın yapabilirim. Çoğu konuda tartışabiliriz.

Bana yayın dışında ulaşmanın en kolay yolu Discord sunucumuza katılmaktır...
Discord: https://discord.gg/RU8CQHr

Diğer sosyal medya adreslerimde de aktif olmaya çalışıyorum. Takip etmek isteyen buyursun...

İnstagram: https://www.instagram.com/aliumttrz/
Youtube: https://www.youtube.com/c/noobhouze
Facebook: https://www.facebook.com/noobhouze
Twitter: https://twitter.com/Aliumttrz

Son olarakta Gamelisher adında bir internet sitemiz var. Kurucularından biri olduğum bu sitede, oyunlarla ve oyuncularla alakalı her şeye yer veriyoruz. Yeni nesil medyacılıkta oldukça iddaalıyız. Aynı zamanda sosyal medya içerisinde meet & greet gibi çeşitli etkinlikler organize edip oyun camiyasının büyümesine katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda influencer arkadaşlarımıza çeşitli çözümler sağlıyoruz.

GERİ KALMA VE TAKİP ET: http://gamelisher.com/