Obscurty
Followers · 108
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhabalar, ben Kerim. 1991 Doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Tam zamanlı bir işsizim. Ben de bu durumu fırsata çevirip burada yayın yapmaya başladım ve bunu çok sevdim. Hem müthiş bir işsiz olup hem de her gün yayın yapmak biraz zor ve bu konuda desteğe ihtiyacım var. Eğer uzun süredir buralardaysanız bana nasıl destek olacağınızı eminim biliyorsunuzdur zaten ancak muhtemelen bilmediğiniz bir şeyi de söylemek istiyorum: Bana yayınımı izleyerek ve sohbetimize katılarak da destek olabilirsiniz. Beni izlemekten gerçekten keyif aldıysanız ve benimle birlikte vakit geçiriyorsanız bana zaten çok büyük bir şekilde destek oluyorsunuz demektir ve bu desteği bana sağlarsanız hep birlikte daha büyük topluluk haline gelebiliriz.

BANLANANLARA NOT: Sevgili arkadaşlar kimseyi banlamayı gerçekten hiç sevmiyorum. Banlandıysanız eğer bir haytalık yapmışsınızdır kesin ancak ben de çok ani sinirlenebilen bir insanım. Öyle bir anıma denk geldiyse sinirlenip banlamış olabilirim. Çözümü basit, bana eğer mesaj atıp durumu anlatırsanız eminim aramızda halledebiliriz durumu.
İsteyen arkadaşlar bağışta bulunabilir. Miktardan bağımsız olarak bağışların benim için bir anlamı var... O kadar kişi arasından beni seçip desteklemek istediysen eğer bu bana kendimi çok özel hissettirir ve bunu hak edebilmiş olmak benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.