OktayygI
Last Live 1 year ago
Followers · 34
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhaba , ben Oktay Yağlı 25 yaşındayım. Beykent üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümüne devam ettim(açıktan) halen öğrenim hayatımı devam ettirmekteyim. Daha önce bu tarz bi tecrübem olmadı fakat kendimi denemek ve sizlerle beraber eğlenmek amaçlı bu yola çıktım. İzlediğiniz için teşekkür ederim.
Oktayygl kim ? Ve neden ygl ?
Oktayygl benim küçüklükten beri oyunlarda kullandığım takma adım evet biraz saçma gelebilir senin adın Oktay zaten böyle takma ad mı olur diyebilirsiniz fakat 11 yaşında başlayıp 22-23 yaşlarıma kadar oynamış olduğum Knight Online adlı oyunda lol gibi vs oyunlarda da olsun oyundaki adım hep Oktayygl olmuştur. Şuan rkOktayygl tagıyla REDKEYSS ekibinde mücadele etmekteyim. Adımın sonuna eklediğim ygl de çoçukluktan gelme , soyadım Yağlı kelimesinin harflerinden oluşmaktadır , ğ kullanılmadığı için g olarak almıştım :)
Neden seni izleyelim?
Ben kesinlikle üst düzey oynayan veya çok iyi bir oyuncu olduğumu iddia etmiyorum. Yayıncılık hayatıma başlamadan öncede Pubg Mobile camiası içinde büyük veya küçük yer edindim. Daha önce pubg mobile de eski ekibimle turnuva düzenlemişliğimiz de oldu. Benimle baraber zaman geçirmek isteyen ve en önemlisi eğlenmek isteyenleri yayınlarıma beklerim. İyi seyirler :)
Başarıların neler?
Öyle aman aman başarılarım yok ama ;

-Crew Challange organizasyonlarının 3.süydü sanırım tam hatırlamıyorum Final oynadım.
-Çeşitli Scrim 1.liklerim var. (Resmi değil)
-Her oyuncununun üst düzey olarak oynamayı istediği hatta benim her seferinde ucundan köşesinden katılamadığım Pubg Mobilenin de en önemli organizasyonlarından biri olan Pmco da ekibimle beraber en iyi 32 türk takımı arasında mücadele edeceğim.
Başka yayıncılar hakkında chatte konuşmak yasaktır.
+18 içerikli konular konuşmak yasaktır.
Dini ve ailevi değerlere hakaret etmek yasaktır.
Siyasi içerikli konuşmak ve tartışma yaratmak yasaktır.
Reklam , konusu ne olursa olsun yasaktır.
İzleyicilere ve yayınlarım sırasında yanımda oynayan kişilere saygısızlık yasaktır.

Yukarıda okumuş olduğunuz bu kurallara uymayan izleyiciler yayında aktif olan moderatörlerin iradesine bağlı olarak time out veya perma olarak cezalandırılır.