Oldgam3r
Last Live 17 days ago
Followers · 12
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000

Skrótowo , jestem 43 letnim graczem , który pamięta czasy commodore 64, amigi ... Nie jestem profesjonalnym graczem i raczej już nim nie zostanę :) . Mimo tego chcę czerpać radość z grania oraz miło spędzać czas w towarzystwie widzów . Pamiętajcie , jestem Oldgam3r co nie oznacza Progam3r :P . Czerpcie radość z tego jak gracie nie ważne jakie by było to noobskie granie :)


================================
Skrzyneczka

Skrzyneczka napełnia się szybciej podczas aktywności na czacie oraz dokonywaniu Lino darowizny . SPAM czyli powtarzane słowa , naklejki nie pozwalają szybciej napełniać skrzyneczki.

Wciśnij follow bym wskoczył na partnera i wyżej to pojawi się bonus +50% a później +100% szybsze napełnianie skrzyneczki. Oczywiście by uczestniczyć w rozdaniu skrzyneczki musisz wcześniej wcisnąć follow.

=====================================================================================================================================================================


=====================================================================================================================================================================
Bardzo doceniam wszystkie dotacje. Dzięki dotacjom a tym samym Waszemu wsparciu jestem w stanie poświęcić więcej czasu na stream oraz podnosić jego jakość.
Zasady są proste:
1. Nie bądź Pani/Pan cebulą.
2. Nie bądź Pani/Pan burakiem.
3. Zastosuj się do tych punktów i razem będziemy mogli cieszyć się miłym strumykiem.
Rozkład jazdy
Z uwagi na niewielką ilość czasu stream nie odbywa się codziennie :( . Zazwyczaj startuję w przedziale czasowym 21.00-22.00. Serdecznie zapraszam. Wszelkie informacje na temat planowanych audycji znajdują się na Twitter , zapraszam więc do śledzenia Twitterka.

Twiterek https://twitter.com/Oldgam3r_stream