OyunMerkezi
Followers · 771
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Efendim Oyun Merkezi ; Oyun konsolları ve konsol dünyasındaki tüm yeni ve eski teknolojileri, oyunları bulabileceğiniz istanbulda 4 mağazası olan bir işletmedir. Oyun Merkezi sahibinin dijital dünyada yer edinmek istemesiyle açılan dlive kanalımızda birden fazla yayıncı görebilirsiniz.

Tüm Oyun Merkezi sosyal medya ve yayınlarından sorumlu kişi ise yayınlarda da karşılaşacağınız Safa Bekçi'dir. Tüm tavsiye istek şikayetleriniz için kendisine www.instagram.com/safabekci ya da safaoyunmerkezi@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Genellikle konsol ağırlıklı oyunları oynadığımız Dlive platformumuzda tüm tavsiye ve önerilerinize her zaman açığız.
ÇEKİLİŞLERİMİZ:

Kanalımızı geliştirmek amaçlı şuanki politikamız sizden gelenlerin yine size harcanması yöndedir. Bu sebeple 50 abonemiz olduğunda yine bu 50 abone arasında yapılacak çekilişle bir adet içinde 40 oyun olan 2gamepadli 1 yıl OyunMerkezi garantili Playstation3 hediye edeceğiz.

100 Abone olduğumuzda ise bir adet 1 yıl Oyunmerkezi garantili 1 gamepadli Playstation4 hediye edeceğiz.

Her çekiliş için ayrı ayrı abone olmanız gerekmektedir. Yani 2 kez abone olan bir kişi hem ps3 hem de ps4 çekilişimize katılmaya hak kazanır. BOL ŞANS :)
Stütyo yayıncılığında sürdürülebilirliğimizi sağlamamızın tek yolu; en azından stütyo masraflarını karşılayabilmek olduğundan destekleriniz bizler için çok kıymetli. Teşekkür Ederiz :)
Youtube kanalımızda daha çok yayınlardan bağımsız içerikler üretiliyor. Oyun ön incelemeleri kutu açılışları ve bir çok farklı format ile güzel vakit geçirebileceğiniz kanalımız güncelleniyor ve güncellenmeye devam edecek :)