Rebellion00
Last Live 5 hours ago
Followers · 203
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Yayın saatleri
Hafta içi yayınlar genelde saat 23:00/00:00'dan sonra sabah 05:00/06:00 arasında
Hafta sonu 23:00/00:30'dan sonra saat 06:00 07:00 arasında olmaktadır
Discord adresimiz
Chatten !discord yazarak sunucumuza erişebilirsiniz discord sunucumuz hakkında;
Selamlar!
Sunucumuza Hoş geldin dostum içeride gayet sade ve samimi bir ortam seni bekliyor.
Sunucu içerisinde oyun oynayan ve sohbet kalitesi yüksek insanları bir arada toplayıp eğlenmeyi hedefleyen bir topluluğuz.
Bunun yanı sıra insanlara yardım etmeyi,etkileşim kurmayı severiz derdi olanlara destek olmak amacı ile bu platformda yer alıyoruz.
İçeride her türlü sohbet,muhabbet edebileceğin bir kitlenin yanı sıra her türden ve zevkten oyun oynayacağın insanlar bir arada.
Bu yolda bize destek olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz : )
Biz kimiz?
17 18 Yaşlarında işi gücü goygoy makara olan öğrenci-işsiz gençleriz bu platformda yer alma sebeplerimizden birisi de insanlara yardım edebilmek ve bizi izleyen kitleye birşeyler katabilmek kazandırabilmek tabiki para kazanmak için başladık bunun sebebi ise oldukça borcumuzun olması ve çok sıkıntı çekmiş olmamız insanlara da bu yüzden yardım etmek istiyoruz derdi olan maddi ve manevi açıdan discord adresimize gelip bize yazabilir elimizden ne geliyorsa destek olmaya çalışırız çekinmenize gerek yok çünkü biz de gereğinden fazla sıkıntı ve dert içinde büyüdük insanın halinden anlarız borcumuzu ödedikten sonra yayınlardan ve Youtubeden gelen kazancımızı ihtiyacı olan insanlara ulaştırmayı planlıyoruz......