RedMans
Followers · 21.63K
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhaba arkadaşlar Ben RedMans kısaca izleyicilerim RED der. 24 yaşındayım. Malatya'da yaşıyorum. Vaktimin çoğunu pc başında birşeyler araştırarak ve oyun oynayarak geçiriyorum bunu aynı zamanda sizlerle sosyal medya üzerinde belirli platformlarda paylaşıyorum.. Deli dolu eğlenceli son derece etrafına pozitif enerji yayan bir kişiliğe sahib olduğumu düşünüyorum..
BynoGame üzerinden beni destekleyebilirsiniz. Görsele tıklayarak direk linke gidebilirsiniz. Teşekkürler.
İstediğiniz Saatte discord adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. Oyunlarda vs. Daha bir çok etkinlikte discord üzerinden iletişim kuruyoruz.
Yakın bir zaman içerisinde aktif olarak facebook adresimden de yayınlara başlıyacağımız için dilerseniz şimdiden takip edebilirsiniz.
Discord haricinde reklam sponsorluk ve mail gerektiren durumlarda iletişime geçeceğiniz bir e posta olarak : marmaraahmetx@gmail.com ' adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Günlük vazgeçilmezimiz olan sosyal medyanın en önemli parçalarından birisi instagram adresimin linkine fotoğrafa tıklayarak gidebilirsiniz. Takip ederseniz beni mutlu edersiniz.
Yanı sıra dilerseniz diğer aktif olduğum twitch kanalımıda takibe alabilir eş zamanlı beni oradan da izleyebilirsiniz.
İşimin asıl başlangıç noktası olan Youtube kanalımda 7/24 yeni videoların çekilip montajlandığı ve birbirinden eğlenceli çekilişli kanalına hala abone değilseniz neden bir abone ol butonuna tıklamıyorsunuz. Seviliyorsunuz :)

Belirttiğim kurallara uymayan izleyiciler uyarılmaksızın moderatörlerin merhametine bağlı kalarak normal bir şekilde 5 dk timeout veya permanently olarak banlanacaktır.

Ailevi değerlere hakaret etmek yasaktır.
Başka yayıncılar hakkında chat kısmında konuşmak kesinlikle yasaktır.
Yayıncıya ağza alınmayacak hakaretler etmek kesinlikle yasaktır.
Siyaset hakkında yayında yorum yapılması kesinlikle yasaktır.
Hesap satış reklamı veya Kanal reklamları yasaktır.
İzleyenlere saygısızlık yapmak yasaktır.
Yayın izlemek için burdayız; zorbalık, taciz ve nefret söylemi kesinlikle SÜRESİZ ban sebebidir.