Ryuosi
Followers · 9
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
*Buraya tıklayıp ortama dahil olabilirsin*.
*En düşük bağış 1TL dir.Yani ekranda çıkması için 1 TL atmanız yeterlidir.Kanalıma destek olmak için bağışlarınızı bekliyorum*.
*Her gün saat 20:00 - 00:00 a kadar aktif olmayı düşünüyorum sadece aksaklık olmazsa sizleri elimden geldiğince eğlendirmeye çalışacağım*.
*Ne kadar çok abone olursa o kadar çok çekliş yapmayı planlıyorum desteklerinizi bekliyorum dilive kanalıma abone olursanız çok sevinirim*.
*Youtube kanalımda öğretici,oyun,program hataları gibi videolar çekiyorum kanalıma destek olmak için abone olmayı unutmayın*.
*Aynı zamanda beni instagramdan takip edip yayınlarımdan haberdar olabilirsin*.
*Öncelikle herkese selamlar adım osman yaşım 19 izmir de yaşıyorum benim oyun kariyerim 13 yaşında osi lakabından başladı ve farklı farklı fps ve mmorpg oyunları oynamaya ilk oynadığım oyun wolfteamdı tabi oyunu bırakalı 5 sene olmuştur.Katreimatem de
diye bir klan vardı orda sıklıkla zamanımı geçiriyordum turnuvalara falan katıl sonra zaten oyun sıkmaya başladı ve 1 2 sene sonra oyunu bıraktım ve gündemin güncel online oyunalrını oynamaya başladım o zamanlar league of legends popüler olduğu için sıklıkla o oyunda zamanımı geçiriyordum ve yıl 2018 geldiğinde anime ryu karakterini keşfettim ordan yola çıkarak karakteride az olsada spor açısından beni andırarak ismi ve lakabı birleştirerek güzel bir nıck ortaya çıkardım bu nick hoşuma gittiği için bende oyundaki nick lerimi RYUOSİ olmasına karar verdim yıl 2019 twitch gibi bir platform keşfettim ve bu tür ortama katılmak istedim oyunlarda o kadar iddalı değilim ama yinede bir giderimiz var* :)
(-_-)Ekipmanlar(-_-)
*Monitör=*
*Ekran Kartı= AMD Radeon RX 580 4GB*
*Hard Disk= 320 GB + 500 GB SAMSUNG*
*Ram= 8GB Corsair Vengeance LPX 3000 MHz*
*İşlemci= AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz*
*Anakart= MSI A320M Pro-E*
*Power= Zalman 600 w 80 Plus*
*Webcam= PS 3 480P *