SellektorTv
Last Live 2 months ago
Followers · 148
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhaba ben Kaan 1982 doğumluyum.

Yağız ve Mert adında 2 çocuk babasıyım.

Yayınlarımda genellikle FPS, simülasyon ve hayatta kalma oyunları oynuyorum.

Ekiple canlı yayınlarda yaptığımız konvoylarımıza sende katılabilirsin.

Fırsat buldukça sohbet yayınları yapıyorum.

Umarım güzel vakit geçirirsiniz :)
Burada da sizi Youtube kanalım karşılıyor.

Desteğiniz benim için çok önemli, kanala abone olmayı unutmayın!
Burada da sizi İnstagram hesabım karşılıyor.

İnstagram hesabımı takip ederek yayınlardan ve etkinliklerden haberdar olabilirsin!
Discord sunucumuza katılarak bizimle oyun oynayabilirsin ya da yeni arkadaşlar edinebilirsin!
Desteğiniz benim için çok önemli ByNoGame veya Papara üzerinden bana bağış yapabilirsiniz.
MSI Optix G32C4 31.5" 165Hz FreeSync Curved
https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g32c4-31-5-165hz-hdmi-display-freesync-curved-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000U441Q
Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 165Hz 1ms FreeSync https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000XGYF6
Samsung SyncMaster 226BW 22" TFT Monitör https://www.amazon.com.tr/Samsung-SyncMaster-TFT-Monitör-dinamik-kontrast/dp/B000MRVBF4
Logitech G G29 Driving Force + Logitech Driving Force Shifter https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g29-driving-force-yaris-direksiyonu-logitech-driving-force-shifter-941-000130-pm-HB000017TOD5
Logitech Stream Cam https://www.hepsiburada.com/logitech-stream-cam-yurt-disindan-pm-HB00000WTH02
Logitech Pro C922 Cam https://www.hepsiburada.com/logitech-pro-c922-otomatik-odaklamali-webcam-791719313207-yurt-disindan-pm-HB00000Y6GOR
Boya By-Hm2 Dijital Mikrofon https://www.hepsiburada.com/boya-by-hm2-pc-telefon-dijital-el-mikrofonu-pm-HB000011CWPK
Logitech G SAI Farm Sim Vehicle Side Panel https://www.hepsiburada.com/logitech-g-pc-sai-farm-sim-vehicle-side-panel-pm-HB0000050D33
Elgato Game Capture 4K60 Pro https://www.amazon.com.tr/Elgato-Game-Capture-4K60-Pro/dp/B076ZQBN6R
Elgato Stream Deck MK.2 https://www.amazon.com.tr/dp/B09738CV2G/ref=cm_sw_r_tw_dp_3WM3RNB7AY8VQ8FE23K1?th=1
SteelSeries Arctis 5 Beyaz (2019 Edition) RGB https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-5-beyaz-2019-edition-rgb-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000G1M4Y
SteelSeries Apex 7 Türkçe RGB Red Switch Klavye https://www.hepsiburada.com/steelseries-apex-7-turkce-rgb-red-switch-mekanik-oyuncu-klavye-pm-HB00000MHQAZ Asus P507 ROG Gladius II Core Aura Sync Mouse https://www.hepsiburada.com/asus-p507-rog-gladius-ii-core-aura-sync-rgb-oyuncu-mouse-p-HBV00000NBYCK
TP-Link UH720 2 Şarj Portlu USB 3.0 7-Portlu Hub https://www.amazon.com.tr/dp/B00LI3Y6TE/ref=cm_sw_r_tw_dp_TBE7BVY3MXXR9M2016NZ
Dobe PS4 Joystick Dualshock 4 V2 https://www.hepsiburada.com/dobe-ps4-joystick-dualshock-4-v2-oyun-kolu-kamuflaj-p-HBV00000V2B1V
KÜFÜR KESİNLİKLE YASAKTIR!

Birbirinize saygılı olun.

Moderatörleri dinleyin.

Zorbalık, cinsiyetçilik, ırkçılık veya nefret söylemlerinden uzak olun.

Kişisel kavga ve tartışmalarınızı sohbete taşımayın, özellikle moderatörlerle saldırganca diyaloglara girmekten kaçının.

Yayın akışına engel olmayın.
!dc
!bağış
!eyyamci
!insta
!kurallar
!trucky
!nerdesin
!ses
!mass bomb
!battleroyale