SerkaNCE
Last Live 2 years ago
Followers · 486
Subscribe
Streamer is offline
Merhaba her insanın bir gençliği ve sanal dünyası olur. Sanal dünyada en çok belirgin olarak; internet ve sanal sörf ortaya çıkmakta olup ve yaşanmaktadır. Sonuçta yaşıyoruz ve gençliğimizde oyunlara ilgi duyuyoruz. Yenmek ve yenilmek, farklı görsellikler, heyecan, mutluluk bir an olsun huzur bir an olsun eğlence hepsi akılda kalıyor. Somut olarak herhangi birşey kalmıyor. İşte böyle bir durumu düzeltmek için kanal oluşturup somut olmasını istedim. Videolar çıkmaya başladıkça sizlerin desteği ile daha mutlu oldum. Kısacası, hedefim kendi hayatımda ki güzel olan anılarımı somut hale dönüştürmekti. Sizler beni desteklediniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Amaç Nedir? sorusuna cevabım "Oyunlarda yaşadığım en heyecanlı anları, güldüğüm noktaları, farklı görsellikleri, gördüğüm farklı içerikleri video olarak kanalda paylaşmak" olurdu. Farkın nedir? Neden abone olayım? Neden desteğimi sana sunayım? gibi sorulara cevap olarak "Siz Varsanız Bende Varım" sloganımı söylerim. Arkanıza yaslanın ve rahatça yayınların tadını çıkarın.
Sen Varsan Bende Varım..!! Desteğini eksik etme
Yayın'lardan sonra sohbet , eğlence ve aklına gelecek her konuda konuşabiliriz.Düşüncelerini önerilerini sesli bir şekilde iletebilir . Yayın'larda konuk olarak olabilir ve daha fazla için gelmeyi ihmal etme...!!!
Gelmek İstersen Bekliyorum...!!
Turnuva katılmak için , Dlive SerhraiN kanalına abone olmanız gerekiyor. Dlive SerhraiN kanalı sürekli turnuva kanalı ile ön plana çıkmaktadır . Eğer oynadığınız oyun var ise belirtip o oyunlarda'da turnuva düzenleyebilirim.Sınır , stok yok sizler varsanız bende varım. Discord bekliyorum ; Özel ve ayrıcalıklı tarafa geçmeni sabırsızlıkla bekliyorum