Serwetinho
Last Live 2 years ago
Followers · 4
Streamer is offline
Anı yaşamak isteyenlerin platformu :)
Merhaba arkadaşlar. Canınız o an ne yapmak istiyorsa çıkıp gelin birlikte yapalım. Hep birlikte o an eğlenelim :) Eee daha ne duruyorsun. Tıkla, takip et ve gel :)
Daima GÜLÜMSE :)
Açıkcası daima gülümsemeyi seven bir insanım. Hayatın her anından zevk alarak yaşamasını bilmelisin ki, eğlenmeyi başarabilesin. Yayın açma nedenimde aslında bu eğlenceli hallerimi size hissettirip, biraz olsun sizinde bu konuda olumlu bakıp öyle hissetmenizi sağlamak. Eee daha ne duruyorsun beni tanıma vaktin gelmedi mi:)
Hobilerim mi?
Eğlenmeyi tabiki de herkes sever lakin ben bu anılarımı bir bir kendim çekip kaydetmeyi daha çok severim. Yani çok profesyonel olmasam da makinem ile her yeri gezip bol bol fotoğraf çekerim. En iyi açıları bulup yakalamak değil tamamiyle doğal olan herşeyi çekerim. Herşeyin doğalını seviyorum yani :) Onun 2007'den beri gitar çalıp şarkı söylüyorum. Kendi bestelerim hatta kliibim bile var. Bağlantı kısımlarına onları da ekleyeceğim. Son olarak tüm spor dallarını severim fakat futbolun bende ayrı bir yeri vardır. Futbolcu olamadığım için çok üzüldüm ama ne yazık ki o taraflarda bir dayım olmadığı için böyle oldu :) Hee bide futboldan sonra en çok voleybolu severim. Hafta da bir iki kez oynarız arkadaşlarla :)