Smooks
Last Live 2 years ago
Followers · 11
Streamer is offline
✧ Merhaba :) Adım Yusuf Can. 20 yaşındayım. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde Sivil Havacılık 2. Sınıf öğrencisiyim. Alanya'da parti ve konser organizasyonu yapıyorum. Boş zamanlarımda şarkı söylemeyi çok severim. Küçüklüğümden beri bilgisayar ve oyunlarla haşır neşirim. Boş zamanlarımda Bazı nedenlerden dolayı 3 yıldır bilgisayara ve sanala ara vermiştim amaaa efsane geri döndü :))) Yayınlarımda çeşitli şeyler yapmayı düşünüyorum. Her türlü bilgi ve desteğe açığım ben yokken baya değişmiş buralar :)) Hadi hep birlikte eğlenelim !
►Yayın esnasında birbirimize hakaret etmeden, kimsenin kalbini kırmadan size karşı yapılmasını istemediğiniz hakaret, küfür, kırıcı söz ve cümleleri başkalarına karşı kullanmayın.

►Siyaset ve dini konulara girmeyin başkalarına karşı tahrik edici sözler, argo kelimeler ve saldırgan tavırlar içinde bulunmayın. Ölçülü davranmaya özen gösterelim.

►Herkes kanalı eğlenmek, vakit geçirmek ve keyif almak için kurulmuş olan bir eğlence ortamı olduğunu unutmasın. Sohbet esnasında oluşan tartışma eleştiri gibi durumlarda bunu hakaret seviyesine çıkaran, kanalın genel olarak huzurunu ve tadını kaçıran arkadaşlar en kısa sürede uzaklaştırılacaklarını unutmasın.
✧ Bağış atarak destekte bulunabilir ve daha iyi yayınlar yapmamızı sağlayabilirsiniz.

► ByNoGame
( https://www.bynogame.com//destekle/smook007 )
✧ Sosyal medya hesaplarımdan beni takip edip yayınlardan haberdar olabilir ve destekte bulunabilirsiniz.

► İnstagram
( https://www.instagram.com/cankrtal7/ )