SweetSacrifice
Last Live 1 month ago
Followers · 604
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000

Herkese selam ben Duran

DLive üzerinde tanıdığınız isim ile Sweet 🤗

DLive ile Mayıs 2018’de tanıştım. Geleneksel yayın platformlarının aksine DLive’ın sahip olduğu topluluk bana daha samimi ve cana yakın geldi. Özellikle DLive Ekibinin topluluk ile kaynaşması, önerilere / düşüncelere önem vermesi ve topluluk üyeleri ile sürekli iletişim halinde olması ilgimi çekti ben de bu platformu daha yakından tanımak istedim.

DLive ile tanıştığım zamanlarda pek fazla yayın açamıyordum (altyapımın kötü olmasından kaynaklı bağlantı problemleri yaşıyordum). Bu yüzden site üzerindeki yayın açan diğer kullanıcıları izlemeye başladım. Bu süreçte sitede izlediğim yayıncıların yanı sıra DLive Türkiye Discord sunucusunda bulunan topluluk üyeleri ile de tanışıp yeni arkadaşlar edindim. Aralık 2018'de DLive Türkiye Discord sunucusunda Helper (Discord Yardımcısı) oldum. Burada topluluk üyelerine yardımcı olmaya, platform hakkında bilgilendirmeye ve kullanıcı sorunların çözülmesine yardımcı oldum.

Platform üzerinde Guardian programının duyurulmasının ardından Mart 2019'dan itibaren aktif olarak DLive'ın Guardian Takımında olarak görev yapmaktayım.

Yayınlarda görüşmek üzere 💛