SweetSacrifice
Followers · 421
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Herkese selam ben Sweet :)

DLive ile Temmuz 2018'de tanıştım. Geleneksel yayın platformlarına göre DLive bana daha samimi geldi ve bende eğlenceli bir topluluğa sahip olduğuna dair hisler uyandırdı. Özellikle DLive ekibinin topluluk ile kaynaşması, topluluğun öneri ve görüşlerine önem vermesi ve topluluk ile sürekli iletişim halinde olması ilgimi çekti ben de bu platformu daha yakından tanımak istedim. DLive ile tanıştığım zamanlarda pek fazla yayın açamıyordum (bağlantı problemlerinden dolayı) bu yüzden site üzerindeki yayın açan diğer kullanıcıları izlemeye başladım. Bu süreçte sitede yayın açan diğer kullanıcılar ile tanıştım ve yeni arkadaşlıklar kurdum. Aralık 2018'de DLive Türkiye discord sunucusunda Helper (Discord Yardımcısı) oldum. Burada topluluk üyelerine yardımcı olmaya, platform hakkında bilgilendirmeye ve kullanıcı sorunların çözülmesine yardımcı oldum. Platform üzerinde Guardian programının duyurulmasının ardından Mart 2019'dan itibaren aktif olarak DLive Guardian takımında görev yapıyorum.

Yayınlarda görüşmek üzere... <3
Görsele tıklayarak Türkçe olarak hazırlanmış yardım merkezi sayfamıza ulaşabilir platform hakkındaki sorularınıza yanıt arayabilirsiniz.

Cevabını bulamadığınız soru ve sorunlarınız için DLive Türkiye discord sunucusununda bulunan yardım merkezi kanalını kullanabilirsiniz.

→ Discord: https://go.dlive.tv/discordtr
Mail ya da Discord yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

→ Discord Tag: SweetSacrifice#9123

→ Mail: sacrificesweet0@gmail.com

Not: Benim adımı kullanarak Discord üzeriden DM atan kullanıcılara kesinlikle cevap vermeyin ve herhangi bir bilginizi paylaşmayın.

Bana ait tek Discord hesabımın adı ve etiketi yukarıda bulabilirsiniz :)
DLive hakkindaki değişikliklerden, yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar olmak icin DLive Türkiye 'nin resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeyi ve telegram grubuna katilmayı unutmayin:

→ Facebook: https://www.facebook.com/dliveturkey

→ Instagram: https://www.instagram.com/dliveturkey

→ Twitter: https://www.twitter.com/dliveturkey

→ Discord: https://go.dlive.tv/discordtr