SweetSacrifice
Last Live 26 days ago
Followers · 622
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000

Herkese selam ben Duran

DLive üzerinde tanıdığınız isim ile Sweet 🤗

DLive ile Mayıs 2018’de tanıştım. Geleneksel yayın platformlarının aksine DLive’ın sahip olduğu topluluk bana daha samimi ve cana yakın geldi. Özellikle DLive Ekibinin topluluk ile kaynaşması, önerilere / düşüncelere önem vermesi ve topluluk üyeleri ile sürekli iletişim halinde olması ilgimi çekti ben de bu platformu daha yakından tanımak istedim.

DLive ile tanıştığım zamanlarda pek fazla yayın açamıyordum (altyapımın kötü olmasından kaynaklı bağlantı problemleri yaşıyordum). Bu yüzden site üzerindeki yayın açan diğer kullanıcıları izlemeye başladım. Bu süreçte sitede izlediğim yayıncıların yanı sıra DLive Türkiye Discord sunucusunda bulunan topluluk üyeleri ile de tanışıp yeni arkadaşlar edindim.

Aralık 2018'de DLive Türkiye Discord sunucusunda Helper (Discord Yardımcısı) oldum. Burada topluluk üyelerine yardımcı olmaya, platform hakkında bilgilendirmeye ve kullanıcı sorunların çözülmesine yardımcı oldum.

Platform üzerinde Guardian programının duyurulmasının ardından Mart 2019'dan itibaren aktif olarak DLive'ın Guardian Takımında olarak görev yapıyorum.

Yayınlarda görüşmek üzere 💛

Görsele tıklayarak Türkçe olarak hazırlanmış yardım merkezi sayfamıza ulaşabilir platform hakkındaki soru ve sorunlarınıza yanıt arayabilirsiniz.

Cevabını bulamadığınız soru ve sorunlarınız için DLive Türkiye Discord sunucusunun da bulunan yardım merkezi kanalını kullanabilirsiniz.

DLive Türkiye Discord Sunucusu: https://go.dlive.tv/discordtr

Not: Kendisini DLive Yetkilisi olarak tanıtan ve Discord üzerinden mesaj yazan veya sizlerle iletişime geçen kullanıcılara kesinlikle cevap vermeyin. Hiçbir DLive Yetkilisi sizden hesabınızın giriş bilgilerini veya 2FA kodunuzu talep etmez.

Faydalı Linkler:

⚪ Topluluk Merkezi: http://go.dlive.tv/community

⚪ Hizmet Kuralları: https://go.dlive.tv/guidelines

⚪ DLive Hakkında: https://go.dlive.tv/about

⚪ Yardım Merkezi: http://go.dlive.tv/help

⚪ İletişim: https://go.dlive.tv/contact

⚪ Discord: https://go.dlive.tv/discordtr

DLive dışında benimle iletişime geçmek, oyun oynamak ve sohbet etmek için görsele tıklayıp kişisel Discord sunucuma ulaşabilirsiniz 😊

Discord Tag:
SweetSacrifice#9123

DLive'ı Hizmet Kurallarına uygun bir şekilde kullanıldığınızda ek kurallara / kısıtlamalara ihtiyacımız olacağını sanmıyorum 😉