TReaperTR
Last Live 1 year ago
Followers · 11
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
SELAM!

Lise mezunu üniversite sınavına hazırlanma sürecinde olan 19 yaşında bir bireyim. 13 yıldır bilgisayar oyunları oynamakta olan, bilgisayar ile iç içe yaşamış birisi.. Kendimi uzun uzun tanıtmak isterdim fakat ben dürüstüm, güvenilirim gibi şeyler yazmak yerine bunlara sizin karar vermeniz daha doğru olacaktır. Discord'dan beni ekleyebilir, sesli veya yazılı bir şekilde muhabbet edebiliriz. Kendinizin beni tanıyıp kendinizin beni değerlendirmesi daha uygun olacaktır.Fazla kuvvetli bir sisteme sahip değilim. Güncel oyunlardan ziyade kısa vadede Minecraft, Skyrim gibi fazla sistemi yormayan oyunların yayınını yapabilirim. uzun vadede sistemim geliştikçe gözüme çarpan oyunların yayınlarını yapmaya başlayabilirim.

ByNoGame Linki : Link İçin Tıkla

Discord Adresim : TReaperTR#1573
Discord Sunucum : https://discord.gg/txgMqUpHatırladığım kadarıyla oyun geçmişlerim;2012 yılından bu zamana aktif olarak Minecraft oynamaktayım. Genel olarak 1.7 1.8 sürümlerinde PvP serverları ile ilgilenmekte ve yönetmekteyim. Yıllardır oynamış olduğum bu oyunda uzun bir mazim var, oyun içerisinde bulunan (Survival, SkyBlock, Faction, PvP) türlerinde uzun zaman geçirmiş birisiyim fakat güncel sürümlerin oyuna getirmiş olduğu yeniliklerden bihaber bir şekilde oynamaktayım. (Yayınlarda oynarız artık :P)
RPG - TPS hikayeli oyunları seven. Witcher 3, TESV Skyrim, Mafia 2 gibi oyunları oynamış ve hayranı olan bir şahıs.
2012 - 2016 yıllarında Darkorbit oyuncusuydum. Ülkemizde Facebook'un aktif olarak kullanıldığı dönemlerde Facebook Darkorbit sayfalarında takılır sayfalar aracılığıyla tanıştığım, abim olarak gördüğüm insanlarla bir aile ortamı kurmuştuk. Tabii daha çok 2012 - 2013 yıllarından bahsettiğim için o zamanlar daha ortaokul, ilkokul zamanlarımda okula gitmek dışında başka bir sorumluluğum olmadığı için abilerim genelde hesaplarını bana emanet ederdi ben de kasardım.
Klasik olarak NFS - Battlefield - COD - CS - LoL vb oyunlarını hemen hemen herkes gibi oynamış fakat bu üstte saydıklarım kadar bu oyunları sevdiğim söylenemez. (Yayınlarda da TFT dışında pek göremezsiniz bu oyunları.)