TheYOURKO
Followers · 3.78K
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Knight Online Oyununu En iyi şekilde Ve En iyi hizmet ile sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Sizlere o eski anılarınızı maceraları yaşadığınız heyecanı tekrar yaşatmayı umuyoruz. Ekibimizin uzun süredir üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği özel dosya ve yazılımı artık sizlerle buluşturmanın zamanı geldi. Daha önce oynadığınız , destek alamadığınız , sorunlarla karşılaştığınız günleri geride bırakacaksınız. 3 Dil Yabancı Destekli GameMaster ekibi ile profesyonel olarak sizlere hizmet vereceğiz. Amacımız 2004-2005 Yıllarında olduğu gibi Global bir server ile bu güzel anıları tekrar canlandırabilmek. Profesyonel olarak Türk ve Yabancı iş ortaklarımız ile köklü bir server'in tohumlarını atmış bulunuyoruz.
Kaliteli Sponsorlarımız ve Reklam Ekibimiz ile birlikte büyük bir kitleye ulaşmayı ve kaliteli bir Oyun Konsept'i oluşturduğumuza inanıyorum. Sizlerinde vereceği büyük bir destek ile sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
YOURKO - Knight Online Private Server alanında 10 Yıllık bir tecrübeye sahiptir, yıllar boyunca MYKO alanında hizmet verdik ve sektörde LİDER konumda olduk yıllarca ve böyle devam etmektedir. Bu zamana kadar 300.000'den fazla hesap açılmıştır ve TÜRKİYE, Latin AMERIKA ve AVRUPA'nın çeşitli ülkelerinden oyuncuları bulunmaktadır. Ortalama her sunucuda +5000'den fazla kullanıcı giriş, yapılmaktadır.
Dünya'da en çok MYKO oyuncu topluluğuna sahip tek platformdur.

YOURKO'yu YOURKO yapan özellikler ile sizlere özlemiş olduğunuz MYKO deneyimini tekrardan yaşatacağız.. MYKO tadını damarlarınız da hissedeceksiniz.. Bu bir iddia değildir, net olarak hissedeceğiniz duygu bu olacak oyun içinde. "Low PK" olarak adlandırdığınız duyguyu sadece 2-3 gün değil daha uzun bir süre "Low PK" ile eğlenebilecek durumda olacaksınız.
Resurrection Of YOURKO Hakkında Tüm Merak Ettiklerinize Tek Konu Altından Ulaşabilirsiniz
Link : https://bit.ly/3fuu8hy
Detaylar Çok Yakında !
Facebook Sayfamızda 15 Ağustosta Açıklanacak Olan Beğen Paylaş Etkinliğinde Total 18 Bin Lira Hediye Mevcuttur.
1 Kişiye 8.000TL Değerinde ( Monster Notebook)
25 Kişiye Ödül - 50 KB ( KlasGame Bakiye )
100 Kişiye Ödül - 50 YB ( YourkoBakiye )
Katılmak İçin : https://bit.ly/329BB2W
Detaylar Çok Yakında !
Yeni Sunucumuz Hakkında Tüm Merak Ettiklerinize Tek Konu Altından Ulaşabilirsiniz
Link : https://bit.ly/3fuu8hy
Yeni Sunucumuzda xACS Anti Hile Firması İle Anlaşmış Bulunmaktayız. xACS Anti Hile Sistemi İle Sizleri Kusursuz Bir Oyun Deneyimi Bekliyor.
xACS Veritabanı Hakkında Detaylı Bilgi : https://bit.ly/3iaYOGs
https://bit.ly/3iaYOGs
Bizleri Diğer Sosyal Medya Sitelerinde Takip Etmeyi Unutmayın !
Discord : https://bit.ly/2P0oppd
Forum: https://bit.ly/2CRL8S1
Panel: https://bit.ly/2Pnb1vg
Facebook : https://bit.ly/329BB2W
İnstagram : https://bit.ly/2ZYTP4q
KLASGAME Üzerinden 14 Ağustos 22.00'a Kadar Alacağınız tüm Epinlere %20 Bonus Aktif Edilmiştir.

https://bit.ly/33xr3LC