Uox
Last Live 1 year ago
Followers · 8
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
HAKKIMDA

Merhabalar, ismim Atilla Uysal 26 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum, aslen Samsun'luyum. 15 yıllık bir oyun geçmişim var. Bir çok MMORPG oyun oynadım ve bunların başında Ultima Online ve en yeni bıraktığım oyun Albion geliyor.

Şimdi ise yayıncılık hayatımın başlarında, oynamaktan keyif aldığım ve eğlendirirken öğreteceğim oyunlar oynamak için buradayım. Umarım keyifli bol eğlenceli yayınlar yaparız hep birlikte. Şimdiden Hoş Geldiniz.

* İletişim: uoxtvv@gmail.com

* Discord: https://discord.gg/zmRAcWS

* Instagram: instagram.com/atiuysalBYNOGAME Bağış

https://www.bynogame.com/uoxtv

* Eğer beni izlerken keyif alıyorsan ve desteklemek için bir adım atmak istersen, ByNoGame üzerinden tamamımı beni destekleyen bir yardımda bulunabilir. Yapacağınız her bağışı, kendimi geliştirmek ve yeni sistemler ile daha iyi bir yayın sunmak için kullanacağım.

* Yapacağınız bağışın ekranda gözükmesi için minumum 3TL göndermeniz gerekmektedir. Atılan bağışları oyun aralarında yada verdiğim molalarda okumak istiyorum. Bunu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. Bunu yapmamın sebebi ise, oyunun gidişatını engellememek içindir.

* Eğer bağış atamıyorsanda, zaten beni izliyor olman ve takipde kalman bile benim için çok değerlidir.

* Ayrıca, göndereceğiniz her bağış ile sizlere bende hediyeler göndereceğim. Mutluluğumu izleyenlerle paylaşmak beni daha da mutlu edecektir.KURALLAR

* Rahat olabilirsiniz. Fazla kasacak bir şey yok.

* Din, dil, ırk ve siyaset gibi konular hakkında konuşmayalım.

* Birbirinizle seviyeli olup, saygı çerçevesini aşmadan güzelce sohbet muhabbet edelim.

* Son olarak tek bir ricam, yayıncılar hakkında konuşmayalım.